Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2004)

Vlastník Pavel.busa.čopr
Vloženo 9.6.2012
Aktualizováno 1.8.2012

Končí tříměsíční smutek. Hayabusa č.2 je v garáži. Už se tam Savage s těmi svými pár koníky nebude bát.

Tak jsem zase zpět mezi vámi Hayabusáky. Bylo na čase ukončit smutek. Mám to štěstí že třináct dní před mou šedesátkou přilétl do garáže sokolík č.2. Podle zbarvení jistě poznáte jeho věk. Pro ty co barvy nesledují je to 04. Seznámení bylo oboustranně vřelé. Jeho první majitel ho nenakrmil (prázdná nádrž), ani nevzal na STK (propadlá v den prodeje) Fota z 9.6.2012. Za první dvě fota se omlouvám, ale Savage nechtěla stát v koutě a nacpala se před foťák. Nemá to holka lehké. Už ví že bude zase druhá .
Nevím kolik sokolů se slétne do Kladrub. Já tam budu, ale ne proto, že musím, ale proto, že můžu. Zlomeniny se zahojily dobře, až na palec levé ruky. Má na to ještě čas. Jezdit jsem začal hned jak šla zmačknout po menší úpravě spojka. To je v polovině března k lékaři. No co dál dodat. Žijme a užívejme si ta dvě kola až do?!

BadRX
BadRX napsal 12.07.12 v 13:42

Koukam, jak ti od minuly Busy poporostly fousy
Tak dalsi sezony na pohodu a at ti uz nic neleze do cesty!

Mig_35
Mig_35 napsal 20.06.12 v 17:58

Jsi SATAN (y) (y) (y) (y) takový styl psaní přijde s věkem, teda utěšuju se tím...

mag.
mag. napsal 11.06.12 v 17:19

Vítej 10b

adahaya
adahaya napsal 11.06.12 v 15:27

tak vitej zpet mezi sokoly busa je hezoucka,tak opatrne s ni

SLUGI
SLUGI napsal 10.06.12 v 04:58

... tak ať ti to lítá chlape