Honda CB 450 (1988)

Vlastník Koudelovic
Vloženo 16.1.2006
Aktualizováno 8.1.2007

Super stroj po přechodu z MZ. Musel jsem si zvyknout, ale je to bomba. Originál lak, hliníkové padací špunty, deflektory přední vidlice, nové gripy, dodělávám boční madla pod sedlo na obě strany a nosič na kufr. V předním světle jsem vyměnil parkovačkovo

Cesty: Sraz HOND do roku výroby 1989 Křtiny 2006, 2 krát Beskydy, jinak ježdění s kamarádem.

Další info: Tak přední blatník jsem už sehnal :o) a přes zimu bych rád něco poopravil, vyleštil a taky vyměnil zrcátka za chromovaná a taky možná chromovaná houkačka

bruttopyr
bruttopyr napsal 01.01.21 v 02:06 10b.

Parádní klasika!
Vypadá skvěle.

fzr6
fzr6 napsal 02.10.10 v 12:30

krásná hondička, pěkně se o ni staráš za 10b!!!

slanyf
slanyf napsal 24.10.07 v 19:01

brej mam taky hodnu CB 450 a mam problem ze za jizdy motorka vynecha tim zpusobem jakoby jela na jeden valec ale motorem to neni je to nekde v eletrice a nevime kde tak ejstly by sme nemel nejakou radu? dekuji

smazany40411
smazany40411 napsal 22.09.07 v 20:42

hmmm ta by sa mi páčila <br />
luxusní Honda Jedině Honda, Suzuki je pro buky,Yamaha jen starosti a námaha, Yuki co ti utrhne ruky bych taky nebral,Jedině Honda tu má každý Tonda protože je to Kvalita

slanyf
slanyf napsal 25.07.07 v 19:26

cau lidi jestly pls nevite nekdo o prednich vidlicich na CB 450 tak mi dejte pls vedet na slanyf@seznam.cz boural sem s ni a prerazil sem jednu vydlici