Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník Bodacat
Vloženo 24.5.2012
Aktualizováno 2.10.2016

Hledal jsem co by mi vyhovovalo - našel jsem (než bude nějaký cesťák) ;o)

První dojmy - bomba stroj

Doplňky na motorce - štítek, páčky, padáky, topcase, USB zásuvka

Pořád mě láká něco jiného (něco jiného oproti 4válu). Nakonec vyhrál DESIGN, palivové mapy, brzdy, podvozek a dobrý zvuk už s origo výfuky...

Po více jak dvou sezonách si Shivera nemohu vynachválit, jak já tak spolujezdkyně. Perfektní posez, výška stupaček (nenašel jsem žádné moto v této kategorii co by mělo podobnou výšku stupaček pro nás oba - 175 a 164cm).
Jezdíme jak mezi vesnicemi, tak po dálnicích (těm se pokouším vyhýbat) a občas do zahraničí. Kolem 200km za den, ale dá se i 600km za den a bez větších problémů ;o) Teď naposled 1.5.2014: 470km. Když jsem jezdil sám, dal jsem i 711km ! :o))

Samozřejmě pokukuji po nějakém cesťáku, ale nemohu si vybrat. Pokaždé když se vrátím k Šivříkoj, tak ho pohladím a uznám, že se jim povedl!!!

context
context napsal 05.05.14 v 15:20 10b.

krásna aprilka a pěkný design tak ať slouží a dělá jen radost a přeji hodně km bez nehod.

Bodacat
Bodacat napsal 25.05.12 v 11:50

Čoveče, jel jsem už asi 3x kolem a dokonce jsem tě asi zahlédl i na zahradě, ale fakt jsem nestíhal. Naposledy teď v neděli, když jsem jel do Hořic na 300 zatáček Gustava Havla

Sendy
Sendy napsal 25.05.12 v 11:22

Zase o level výše Tak se s ní stav někdy pochlubit