Aprilia AF1 Futura 125 (1989)

Vlastník Huckjam
Vloženo 1.1.2006
Aktualizováno 6.5.2007

Moje první mašina. Mám ji od prázdnin a jsem s ní naprosto spokojen. Předchozí majitel si jí asi moc nevážil protože byla v trochu zanedbaném stavu ale trochu jsem ji dal do pucu. Jo a jedna vychytávka na kterou jsme patřičně hrdý je PALIVOMĚR, což jak a

Zkušenosti: Jako první "motorku" co se mi dostala pod ruce byla jednorychlostni babeta. Pak přišla dvojrychlostni. Pak jsme doma měli 250 kyvku, simáka a pak ještě Honda MTX 80. Bylo to enduro ale neni to ono. Teď už ale doma nic nemám, teda kromě svojí Aprilky.

Cesty: Zatím žádné ale chystám se se svýma dalšíma kámošema kteří mají taky 125ky všeho druhu!!!

Další info: !!!PRODÁNO!!!

napsal 05.09.07 v 20:19

cau je to pekna masina pokud tva nabidka prodeje plati tak se urcite ozvi mozna se domluvime zatim cus...

napsal 04.07.06 v 14:36

kolik by si za ni chtel???

napsal 30.05.06 v 12:37

No jo.. trochu jsi to vylepšil to je fakt.. Předchozí majitel (co se prý nestaral) ji zpojizdnil a ty tomu dej ten správný šmrnc..

Varan_Lojza
Varan_Lojza napsal 08.04.06 v 21:10

Dík a áť Ti to vyjde s tou vysněnou

smazany5505
smazany5505 napsal 03.03.06 v 19:31

Zdarec: jak ses ptal na ten poměr oleje a benálu tak tam lej poměr 1:40 a nemělo by se nic stát. Můj kámoš má stejnou mášu a míchá to 1:40 a dobrý(doporučil mu to mechanik). Jinak ji máš pěknou