Suzuki GSX 750 F (2004)

Vlastník sharkis
Vloženo 4.4.2012
Aktualizováno 26.3.2018

Vloženo: 13.06.2017, Uskutečněno: 28.05.2017, Zhlédnuto: 14x

Tenhle víkend byl co se najetých kilometrů poměrně plodnej

Pominu-li páteční přesuny mezi Lípou a chalupou, tak jsme s batůžkem o víkendu stihli i výlet do Liberce přes Ještěd a v neděli dopoledne jsme si udělali upravené severské kolečko na Děčín, po okreskách přes Děčínský sněžník do Petrovic a pak zadem podél Labe přes skanzen Zubrnice do Litoměřic, kde jsme si dali na náměstí oběd Následoval návrat na chalupu, kde jsem konečně (jak jsem slíbil) Mušku umyl, takže zase vypadá k světu

Spolu s odpoledním návratem do Lípy to dělá za ten víkend skoro 400 km - jsem spokojen!

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017