Suzuki GSX 750 F (2004)

Vlastník sharkis
Vloženo 4.4.2012
Aktualizováno 26.3.2018

Vloženo: 29.07.2015, Uskutečněno: 29.07.2015, Zhlédnuto: 8x

Dnes jsme najeli krásných 181 kilometrů O přesnou trasu bych se podělil rád, ale nejsem schopen jí reprodukovat

Navštívili jsme Jablonné v Podještědí, Cvikov, Liberec, Hrádek nad Nisou, Grabštejn, Mimoň, Zákupy a mnoho dalších míst

Projížďka na Ještědu byla vydařená, gumy jsou stále v nejlepší kondici a drží jako čert

Při cestě do Kryštofova Údolí nás čekala i menší enduro vložka, a to díky rozsáhlým stavebním pracem, které tam tou dobou probíhaly

V Kryštofově údolí jsem konečně naživo viděl sochu čůrajícího voříška, která mě fakt pobavila a přijeli jsme tam navíc ještě tak šikovně, že jsme viděli běžet místní orloj

Cestou domů byla už jen krátká zajížďka do Žitavy, kde jsme nakoupili trochu kvalitního německého jídla

Ač to nejdřív s počasím moc nevypadalo, dojeli jsme suchou nohou a byl to parádní výlet

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017