Suzuki SV 1000 (2005)

Vlastník sverda
Vloženo 22.3.2012
Aktualizováno 9.2.2013

Můj první silný naháček, tak doufám že to ukočíruju .

První dojmy - Prvni dojem byl ohromujifi,ten zguk ladenych koncovek me uhranul. Tak kdyz jsem ji poprve osedlal,tak jsem mel jasno,ty musis byt moje. Je pravda ze k zqcatku si clvek musel trosku mirnit a osvojit si chovani tohoto velkyho dvouvala pri projizdeni zatacek a tak ale ted je to hracka se kterou si clovek rad hraje.

Doplňky na motorce - Vyfuky devil

Můj první silný naháček, tak doufám že to ukočíruju . , začínal jsem v patnacti na pařezu,přes stopetasedmu, na skutra Yamaha 150 Teos a ted rovnou tohle. Mam teprve najeto neco pres 250 km a zatím musím říct, že naprostá parada. Mam kní ohromny respekt, ale už se sní zžívám.

Tak první týden s SVečkem a najeto okolo 700 km a musím říct, že zatím naprosta spokojenost. Je to radost řídit tuhle motorku a tesim se na další km v sedle.

Najeto necelych 5000km a musim rict,že je to mazec, ladaky jsou docela hlucny,tak me sousedi zrovna nemilujou,ale co se da delat... !

Tak už se blíží zima . Motorka mě dělá pouze radost a už se tesim na pristi sezonu, ikdyž tahle zatím samozřejme není jeste u konce!!

sverda
sverda napsal 02.04.12 v 20:55

n.twig - skok je to velký, ale da se to. Dnes jsem to byl zase trosku projet a uzasny. Mužem nekdy udelat spolecnou jízdu. Jsi docela kousek od Jihlavy..

n.twig
n.twig napsal 01.04.12 v 15:04

parádní dvoubuch! ten skok musel bejt fakt velkej.. já mám 650 a ten zvuk je luxusní, tak si neumim představit ten zvuk litru jasných 10b. a ať ti dělá jen radost

sverda
sverda napsal 23.03.12 v 08:15

Skok je to velký,ale obcas jsem neco jezdil,tak snad to zvladnu. A zvuk je naprosto užasnej, kdyby to šel filmecek nekam semhle dodat, tak dodám. protože to opravdu stojí zato.

Perda
Perda napsal 22.03.12 v 19:27

Krásný kousek 10b!!! S rozumem to půjde samo. Ať dělá jen samou radost!

BanditaKubajsz
BanditaKubajsz napsal 22.03.12 v 14:05