BMW R 1200 GS Adventure (2007)

Vlastník Tomano79
Vloženo 20.2.2012
Aktualizováno 9.5.2017

BMW R1200GS Adventure - jednou to přijít muselo ;)

Motorka koupena od FIRMA:LSbikes (Milotice) - Výborný prodejce s profi a velmi vstřícným přístupem, byl malý problém s číslem v papírech, ale na čem jsme se domluvili, to klaplo na 100%.

KTM 990 Adventure / S: důvod neuveden

První dojmy - První dojem? Sterilní německá mrdka bez kapky emocí :D Druhý a třetí už to pak bylo jen lepší a lepší, no a teď po čtyřech sezónách bych už neměnil, možná tak za novější dvouvačku nebo za Wasserkühler model, protože ten jsem si osedlal v Garmischi a celkem dost dlouho jsem se z toho v noci odkopával :D, tam už ty emoce byly. ;) Jinak u mýho modelu je super ovladatelnost za jízdy, kam se člověk podívá tam to jede, dual system brzdí jak náklaďák a díky Televeru se při brždění nepotápí předek, podvozek taky paráda, okresky to žehlí nádherně, spotřeba kolem 5,2L s kuframa i 7L.

Doplňky na motorce - Zvýšení plexi od TT, otevřený svody, nerez držáky kufrů, samodomo podsedlové plasty, Alu kufry begr, samodomo Alu topcase, zásuvka 12V v palubce, Zvýšení řidítek Wunderlich, Pružiny HyperPro, Iridiové svíčky a Xenon, navigace Navroad s IGO., přední tlumič Ohlins, Baterie Mototbatt., 2016 šel Ohlins do světa a pořízen komplet podvozek od TT Tractive Level 1+2

To se nedá popsat, to se musí zažít, pak už to nejde jinak...;) Oni moc dobře ví co dělají...Zatím jsem na tom nalítal lehce přes 50tis. km a pořád se v té helmě tlemím jak malej kluk...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.05.17 v 21:45 10b.

Macek01
Macek01 napsal 02.12.13 v 22:42 10b.

Linhart89
Linhart89 napsal 10.02.13 v 22:58

Naprostá dokonalost!! Říkat ať slouží je nesmysl...to je u BMW samozřejmost Tak hlavně šťastný km, ať dělá radost Nelze jinak než 10b.

mašány
mašány napsal 10.02.13 v 22:36 10b.

Krásna.Muj tajnej sen.Užij si jí ,no a 11 bodu neni (bohužel)

Alan-2
Alan-2 napsal 09.03.12 v 17:47

Advík je stejně nádhernej , ať ti slouží