Honda VT 600 Shadow (1990)

Vlastník KrysShadow
Vloženo 9.2.2012
Aktualizováno 4.1.2015

Je US verze, tudíž 4kvalt a tacho v mílích. Na svůj věk je v super stavu. Měla opěrku a jiná řídítka, tak jsem na ni navěsil pár doplnků aby byla ještě krásnější a slyšitelnější. Na jaro dostane nová, metr široká řídítka.

První dojmy - Motorka mě padla do ruky jak ušitá na miru. Sedlo pohodlné, i po ujetí větší vzdálenosti nebyli žádné bolesti zad a přilehlých částí.

Doplňky na motorce - Občas se na ni zahledím a hledám co se mi na ní nelíbi a co se musí změnit. Prvně to byly řídítka. Výměna za metr široké. Dále boční brašny, jsou moc vepředu. Takže posunout zadní blinkry asi o 10 cm dozadu a následně i ty brašny. Pak přišly na řadu výfuky. To co bylo uvnitř, jakási děrovaná trubka, tak ta šla pryč. Ve Feroně jsem koupil kus nerezové trubky, kterou jsem po vyleštění nasadil na stávající výfuky. Na soustruhu jsem nechal udělat dle vlastního návrhu nepatrnou vnitřní koncovku, vše spojil šroubkama a bylo hotovo. Má to celkem slušnej zvuk.

Jsem vyznavač stylu chopper-cruiser, proto tenhle stroj. S výběrem jsem spokojen, motorka je lehká, lehce ovladatelná, má malou spotřebu a motor bezporuchový. Máme za sebou 4 sezony a kromě běžné údržby jsme neměli jedinou závadu. Pravda, když jedu s ledvinkou, objem trochu chybí ale s těma holejma trubkama to není zas tak špatný. Jak může někdo tvrdit, že VT 600 ve dvou nejede. To je blbost.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 04.01.15 v 16:22 10b.

Parádní Shadowka gratulejšn

dědoušek
dědoušek napsal 12.02.12 v 01:22

Tak ať dělá nadále radost. 10b. Hodně štěstí.

rolff
rolff napsal 11.02.12 v 16:56

Pěknej kousek 10b. pohodu v sedle

KrysShadow
KrysShadow napsal 11.02.12 v 16:27

Pro kovarradek:Mě docela jede. Mám totiž ledvinku hodně malou. Pouhých 47.kg.

dogina
dogina napsal 10.02.12 v 21:47