Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník HonzaKo
Vloženo 8.2.2012
Aktualizováno 18.12.2013

Všestranná motorka , na které se dá jet pořádně svižně, ale není problém na ní cestovat i třeba do zahraničí.

Motorka koupena od p.a.t.r.i.k.7 (Mohelnice)

Suzuki GSF 600S Bandit: V té době nebyla na trhu v takovém stavu a za takové peníze.
Kawasaki ZR 7: Vzhledově byl hezčí Fazer.

První dojmy - První jízda na Fazeru byla opatrná z respektu k výkonu motorky. Ovšem po pár svezeních je krásně ovladatelná a předvídatelná. I velikostí překvapivě dostačující, tak už snad jen hodně km bez nehod. :)

Doplňky na motorce - Laděný výfuk ixil, mřížka chladiče, cestovní plexi givi, hefty fazer, CNC páčky, miniblinkry, padací protektory, proužky na ráfcích, čiré zadní světlo

Tak zatím na Fazeru najeto cca 5000km, po Varaderu 125 je velkej rozdíl...konečně mužu v klidu předjíždet :DD ..je nezáludná a do začátku idealní, polokapota krásně pokryje většinu poryvů od větru a spolu s cestovním plexi od GIVI se na ní dá jet tak do 160km/h vcelku v pohodě.
A s laďákem IXIL má úžasnej zvuk. Rozhodně bych neměnil :)

Sezona 2013 je uspěšně za náma bez větších problémů. Zvládli jsme i dovolenou na Slovensku, ikdyž počasí moc nepřálo. Fazer jezdí bez problémů a i já se svými 193cm se na ní vcelku pohodlně poskládam. Na jaře bude proveden malý servis v podobě výměny náplní atd. a bude to chtít nové obutí, jinak se může začít nová sezona, tak už jen počkat na to jaro :)

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 19.09.12 v 22:34

Pekna motorka a pekna registrace. Za me mas 10 bodu

Barney
Barney napsal 05.09.12 v 19:07

Krasavec

Pechin1
Pechin1 napsal 14.03.12 v 14:55

Krásnej stroj přeji spoustu šťatných km v sedle.
Dávám jasných 10 bodů

Calibos72
Calibos72 napsal 06.03.12 v 06:55

Moc hezkej kousek. Jasnech 10b

pragueboy
pragueboy napsal 27.02.12 v 21:56

Parádnííí mašinka tak už jenom počkat až budé to správné počasí a vyjedeméé tak zapracuj víš na čem ať jsme na cestách mezi prvními těšíííííííííííím seee a máš to za jasných 10 Bodůůůůů