Honda VFR 750 (1994)

Vlastník meli28
Vloženo 11.1.2012
Aktualizováno 24.3.2013

Zdravím všechny motorkáře,moji hondu 750vfr RC36 F,jsem přestavěl na naháče,vypadá mnohem lépe drsněji:) .Samozřejmě každý podle svého gusta.Ještě mi chybí spousta detailů,ale pomalu a jistě na ní pracuji.

První dojmy - jezdí super,dobrá ovladatelnost,krásný zvuk.byl sem z ní unešen je to motorka,kterou sem si vždycky přál,je super i pro začátečníky,trochu těžká,ale při jízdě se to vubec nepozná

Motorka jezdí velmi slušně,Stalo se mi že se mi za jízdy dvakrát rozsklepali řídítka,tento problém se budu snažit vyřešit nějakým vhodným způsobem.Jsem s ní moc spokojenej je to krásná starší klasika,ovladatelnost dobrá.

lopata75
lopata75 napsal 11.01.12 v 16:59

a řidítka se rozklepalY,to se stane a ještě se párkrát rozklepou...

-Jandys-
-Jandys- napsal 11.01.12 v 13:13

100 lidí 100 chutí,ikdyž mám VFR rád takovou jaká je a streety(některé)se mi taky líbí,tak musím souhlasit že to dílko není zas tak ůlně pecka,ale co hlavně že se líbí tobě ,já pokud neprodám asi taky sundám kapoty a půjdu do naha

PhoneutriaFera
PhoneutriaFera napsal 11.01.12 v 12:37

čau,hele sorry ale nesouhlasím. vypadá hrozně. takovou plastovou klasiku jako je VFR takto sprasit.je to jedna z nejkrásnějších motorek vubec,pokud je ovšem v origu. hruza tyhle manýry (móda..) dokurvit padenou mašinu na hnusnýho streeta. muj názor.