BMW F 650 GS (2000)

Vlastník ducháčekbmw
Vloženo 16.12.2011
Aktualizováno 12.4.2013

Moto pro každodenní ježdění s minimální spotřebou. A navíc je pěkná .

První dojmy - Jelikož to byla moje 1. velká motorka byl jsem z toho vykulenej :D hlavně z toho jak to brzdí motorem po zaklapnutí plynu. po najetych 40tis by mi nevadilo pár koní navíc pro jízdu po Čechách. Pro předpisovou jízdu v zahraničí výkon plně dostačuje do terénu je ho na moje dovednosti dost a dost.

Motorku bych doporučil pro - určitě není pro trhače asfaltu typu R1volééé nic lepšího není.

Doplňky na motorce - ABS, vyhřívané hefty, padáky , progresivní pružiny, zvýšení řidítek, laděný výfuk, KN vzducháč, 3x kufr, tankvak , zásuvka 12V

Proč jste si vybral tento stroj? - protože je to nádherná motorka

jaké jsou Vaše zkušenosti?

Jízda - super

motor - když by měl obsah 800ccm nic by se nestalo

brzdy - přední by mohla být silnější nebo dvokotouč jinak ABS dobrá věc na silnici trochu obtížnější vypínání pro off

podvozek - po výměně pružin za progresivní pohoda

ovladatelnost - vynikající

spolujezdec - bez stížností

úložný prostor - nulový

spotřeba - 4 l/100km co víc s přát

servis -autorizovaný servis na opratku až uvidíte účet většina oprav se dá dělat doma

poruchy - mám najeto 70tis a nikdy nenastala taková porucha že by moto bylo nepojízdné.

Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? - primárně patří na silnici ale zvládá i offroad podle toho jaké koule má řidič

Dá se s moto i dobře cestovat? - dá a parádně kdo říká že se z jednoválcem cestuje nepohodlně tak mu nevěřte ví o tom kulový .