Suzuki GSX 750 (2003)

Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 10.7.2021

GSX750 Inazuma - naprostá klasika, kus pořádnýho železa

Motorka koupena od Miramoto

První dojmy - Příjemný a pohodlný posez. Při jízdě měkčí předek. Zadek v zatáčce má tendenci pumpovat.

Vždy jsem chtěl naháče klasické vzezření. Po doporučení mého známého z Miramota v Líšově mi přistála v garáži tahle nádhera.Mám ji třetím rokem a naprostá spokojenost. Vynechala mi jen 1x letos cestou do Brna na MotoGP, kdy mi v tom největším slejváku najednou chcípla a nechtěla chytit. Počkal jsem 20 minut pod přístřeškem a znovu chytla napoprvé bez problémua už to nikdy neudělala.
Je to velmi pohodlná motorka, ale kalup zvládá taky slušnej.Motor z GSX-R se nezapře, ikdyž je utlumenej.Jen ty otáčky mně zprvu děsily. 5000 ot. při 100km/h na šestku mi přišlo dost, ale spotřebu má 5-6 litrů podle stylu jízdy, takže v klidu. Aspoň se dá dobře odhadovat kvalt porovnámí rychlosti a otáček.
Všude se píše měký podvozek a je to pravda. Hold to není stroj na okruh. A však ty zlatý zadní tlumiče SHOWA vypadaj luxusně.
Letos jsem dal rovnější a trochu širší řídítka EMGO kvůli pohodlí a malou retro kapotku od MOTOFORZA.
A ještě jedno mě těší. Nelítá jich tolik jako Banditů a Hornetů.
No a 28.6.2021 ,při klidné jízdě z práce, mi nedala paní v autě při odbočování přednost.Odneslo to rameno, 1x noha a 5 zlomených žeber. Díky slušnému vybavení to není horší.
Člověk může být sebeopatrnější,ale tohle se moc ovlivnit nedá.
Najezdili jsme spolu krásných 50 tis. kilometrů. Bohužel to je totálka.

S-fogy
S-fogy napsal 11.07.21 v 13:59 10b.

Je jí škoda, krasavice .Hlavně se dej brzy do pořádku. Držím ti palce.

findejs1310
findejs1310 napsal 10.07.21 v 20:12 10b.

No to je fakt parada

trigr napsal 17.12.11 v 12:01

Nádhera Motorka, která prostě nestárne

C.B.R
C.B.R napsal 14.12.11 v 18:47

pekna masinka .u mira moto jsem taky jednu moto koupil ten bazar je v pohode koupil bych tam znova.