BMW F 650 GS (2004)

Vlastník motylu
Vloženo 4.12.2011
Aktualizováno 2.5.2013

Zakoupil jsem ji 3. prosince 2011 (i s originálními kufry pro delší cestování), takže takový hezký dáreček pod stromeček od Ježíška:D Na moto je velice pohodlný posez a na silnici se určitě mezi ostatními jen tak neztratí!

První dojmy - Motorka mi ze začátku padla do ruky, ale po několika delších trasách mé prvotní nadšení trochu uvadalo. Sice spotřeba je u tohoto motocyklu výborná, ale na delší cestování ve dvou chybí válec a hlavně koníky :D

Moto je dotaženo z Itálie, ostatně jako všechny moje předchozí, a nikdy jsem neměl sebemenší problém. Rozhodně lepší, než kupovat moto od Čecha, protože opravdu málokdo se o to dneska poctivě stará! Když to není zhuntovaný (a samozřejmě stočený kilometry), tak je to nesmyslně pomalovaný, polepený nálepkama jak pojízdnej billboard a jako bonus navíc jsou opět stočený kilometry:D A ještě se nestydí to fotit zablácený jako prase...

Poslední dobou mě taky fascinují inzeráty typu: "Moto je ve 100 % stavu". Jak může být 10 let stará motorka ve 100 % stavu, když o stoprocentním stavu se dá polemizovat leda tak u motorky, která právě "sjela" z výrobní linky?! Dost super jsou taky inzeráty o velkém servise ve 20 tisících km apod. Pokud motorka potřebuje velký servis již ve 20 tis. km, opravdu s ní podle mého názoru není něco v pořádku a je to hned ten první ukazatel, který mě od koupi právě této motorky odradí. Opravdu mně připadá, že některým lidem to přemýšlí trošičku jinak a že je dokonce řada z nich i negramotných, protože neumí správně opsat výrobce pneumatik a základní údaje o moto, kterými se tak "pyšně" ve svých inzerátech chlubí. Jeden příklad za všechny - projděte si online bazary s motorkami BMW F 650 GS a zkuste napočítat prodejce, kteří se chlubí u ročníků 2000-2007 výkonem 52 kW. Je jich opravdu hodně a nevím co si o tom mám myslet. Opravdu jsou tito prodejci tak "chytří", že nedokáží ani pořádně opsat data z technického průkazu, nebo je to prachsprostě a jednoduše cílené klamání zákazníka?!

MMirek7
MMirek7 napsal 19.03.12 v 21:40

Moc hezká Přesně tak. Ty samolepky bylo první, co jsem sundával

motylu
motylu napsal 27.01.12 v 21:03

Díky

michall171
michall171 napsal 11.12.11 v 13:10

Krásný BMW taky bych jednou chtěl přeju hodně štastných km a 10b

magoss
magoss napsal 05.12.11 v 22:52

Panečku vypadá opravdu hezky a ty kufry jsou opravdu výhoda

Petti
Petti napsal 05.12.11 v 19:16

Dobrý stroj.Hlavně pohodlný na cesty.Kámoš ji má.Je s ní moc spokojenej.A já až se pořádně rozjezdím,tak byh si jí taky rád pořídil.At slouží a spoustu spokojených km.