Yamaha YZF-R6R (2010)

Vlastník LukynRR
Vloženo 28.7.2011
Aktualizováno 25.3.2015

Vloženo: 02.11.2013, Uskutečněno: 18.08.2012, Zhlédnuto: 7x

Byl to výlet na 4 dny a navštvívili jsme motorkářsky nejznámnější lokace. První den jsme z ČR dojeli k Zell am See, bez použití dálnic, kde jsme se ubytovali. Celou dovču jsme byli v jednom apartmánu a jezdili po okolí, což se mi nesmírně zamlouvalo, protože s bagáží na sportu to prostě nejde :D. Druhý den nás čekal výjezd na Grossglockner. Byl to hodně silnej zážitek, takhle vysoko jsem nikdy na motorce nebyl, no vlastně ani bez motorky, když nebudu počítat letadlo. Druhý den jsme vyrazili na Gerlos Alpenstraße. Na začátku Gerlos Alpenstraße jsme se stavili u Krimmelských vodopádu a pokračovali dále. Nebylo tady už takové převýšení jako na GG, ale moc hezkej úsek. Nejlepší části z úseku jsme si dali 2x. První kolo kochačka, focení a druhý kolečko trochu se svižněji povozit. :D. No a čtvrtý den, zpátky dom. Alpy mě chytli za srdíčko a chci si je někdy zopakovat. Krásná krajina, typická alpská architektura, kravičky u silnic, super klobásy a čerstvej alpskej vzdoušek. Stav rakouských silnic a chování řidičů je oproti česku prostě na jedničku podtrženou. Za celou dovolenou najeto cca 1300 km. Celý 4 dny jsme měli jasno, bez deště nebo přeháňky co víc si přát

• Instalace doplňků

Tankpad Motografix, padáky Rutan a nick na plexi :-)

Vloženo: 26.09.2012
    Uskutečněno: 26.09.2012