Husqvarna SM 610 ie (1999)

Vlastník Seladon
Vloženo 24.7.2011
Aktualizováno 24.7.2011

Když jsem prodal silnici věděl jsem že další moto bude motard. Jenže než jsem se rozhoupal byla půlka sezony a motorky šli nahoru. Po asi měsíčním hledání se mi podařilo sehnat Husqvarnu. 610ku dovoz I prakticky o 20% levněji. Tak jsem ji vzal.

Kamarád vlastní ten samý model, takže jsem zhruba věděl, do čeho jdu. Motocykl mě překvapil svojí váhou a hlavně ovladatelností především v městské zástavbě. Je to prostě ideální stroj na dopravu a řádění po městě . Co se týká podvozku, po mé úpravě centrálního tlumiče, se jízdní vlastnosti zlepšily, a to i díky novým pneu Bridgestone Batlax, které jsem obul v širším provedení na předek i na zadek. Brzdy brzdí opravdu dobře, a to díky brzdičům Brembo a pancéřovým hadičkám. Co mě zatím vůbec neuspokojuje, je výkon motoru. Určitou roli hraje i neseřízení motoru. Do budoucna to bude chtít určitě upravit karburátor, výfuk, sání a zaměnit rozetu za větší. Celkově hodnotím motocykl velmi kladně. Není to sice žádný dravec, ale nudu na něj určitě nezažijete. Není to stroj na cestování, ale na zábavu.

underworld
underworld napsal 04.01.12 v 17:50

pěkná... fakt to není i.e. tam by ti výkon nechyběl )

SMkill
SMkill napsal 02.08.11 v 20:05

No HUSKY...No FUN... ..akorát musím podotknout,že to není model IE...ale éčková verze.Tudíž Husqvarna SM 610 E..