Honda VT 600 Shadow (2003)

Vlastník Jahvenok
Vloženo 1.7.2011
Aktualizováno 5.1.2017

Krásný rudý chopřík. Po varaderu něco na pohodovou jízdu

Tak konečně jsem se dočkal. Po hodinách strávených procházením inzercí jsem konečně narazil na tu pravou. Ročník 2003 za tak krásny penize? To bude nějáká habaďůra, říkal jsem si. Nicméně jsem zavolal hned po zveřejnění inzerátu, domluvil si schůzku a bylo. Přijel jsem, viděl jsem krásnyho rudyho shadowa s airbrushí na blatníků v perfektní stavu a hned bylo jasno. Projetí na něm mě už jenom utvrdilo v jeho dobré kondici.

Rozhodně plánuju koupit nějáká rovná široká řidítka a časem i předkopy. Trošku mě i lechtá myšlenka umístit spzku vedle kola, ale cena téhle vymoženosti mne odrazuje, takže budu muset doma něco zmastit .

Prvních 300 km
po prvních 300 kilometrech zjišťuju, že zatáčky ji pasují ze všeho nejvíc. Což dokazuje i to, že se mi včera na silnici z Bludova na Suchý vrh podařilo ohoblovat hlásiče na stupačkách . Do zatáček padá skoro sama a drží jak přibitá. Nevím jestli je to tedy kvalitní pneumatikou, nebo podvozkem, asi od každyho trochu, což ve výsledku dává parádní požitek z jízdy.

Temnice
Temnice napsal 24.06.12 v 15:46

Vim o jaký lásce mluvíš... Sedneš a už neslezeš) Moc pěkná 10

harryvt
harryvt napsal 05.01.12 v 09:03

čau chlape s tou spz to není špatný nápad ale pokud budeš chtít víc cestovat tak ji nech kde je má tam svou funkci věř mi jinak super stroj tak si ji užij a hlavně bez nehod posílám 10ku

Boža
Boža napsal 06.07.11 v 19:50

Opravdu pěkná mašinka přeji pohodu v sedle dávám 10 bodů

Raduzzo
Raduzzo napsal 02.07.11 v 13:10

moc pěkná shadowka, přeju pohodičku na cestách

Petr.VF
Petr.VF napsal 02.07.11 v 09:22

Krásnej Shadow. Tak řidítka rozhodně vyměnit, značně se zlepší posez a řízení.
S tou značkou - no taky mě to láká, ta zadní guma vypadá odkrytá fakt dobře. Stačí ohnout dvě trubky do pravého úhle, na ně navařit plochu pro uchycení držáku spz, na druhé konce pak páskoviny a do nich díry. Jednu trubku uchytíš na šroub kola, druhou pak na šroub držící kryt řetězu. Necháš nachromovat a jezdíš. Negativum je problém na STK potažmo při srážce s policistou.
Tak ať to jezdí a přeji pohodu v sedle - 10b
P.S.: Mrkni na www.shoc.cz