Kawasaki ZX-9R Ninja (2001)

Vlastník DASOU
Vloženo 19.6.2011
Aktualizováno 21.6.2011

Motorka už není 8 let aktuální.Chci postupně doplnit svou databázi.

Rok 2003

Jednoho dne jsem přijel do Innamota na ZX-7R.Uvnitř stála na kruhovém podstavci naleštěná nová Kawasaki ZX-12R.Byla krásná, velká a silná.Bohužel byla šíleně drahá, nová stála kolem 500ti tisíc a starší ročníky 00 nešlo pod 250 sehnat.
Měl jsem v kapse 215 tisíc a ani kačku navíc.Pokoušel jsem se hodně smlouvat.Začali mi chodit sms typu: to jí raději hodím ze skály než abych to prodal za takovou cenu.Myslel jsem že mi mobil exploduje a tak jsem začal uvažovat reálně.Yamaha R1 nepřicházela v úvahu, prostě jsem jí tenkrát neměl rád.Přeci si nebudu kupovat něco co má každý druhý.Vsadil jsem na mou oblíbenou značku a začal se dívat po Kawě ZX-9R.
ZX-9R rok 2001 byla opravdu silná motorka.Pěkný krouťák, nádherně držela stopu a pohodlná pro dva.S touhle motorkou jsem nacestoval mnoho kilometrů.Výlet typu Praha – Itálie a zpět na jeden zátah nebyl zas takový problém.S touhle kočkou to šlo samo.Nikdy mě nenechala ve štychu.Měla nádherný zvuk a nejmenší spotřebu paliva z motorek které jsem kdy měl.

tazz134
tazz134 napsal 01.10.13 v 13:06

moc hezká

KOKY_st.
KOKY_st. napsal 21.06.11 v 10:32

Díky za komentář, bratr ji má ještě v lepším optickém stavu, jednou jsem mu půjčil svoji na vyjížďku - po ní mi řekl, že si musí něco podobného pořídit. Tak jsme sháněli a narazily na slušný inzerát, byla sice o 9t. dražší, ale je pěkná, dokonce stejná 2001, brácha nelituje. Na revanč 10b pro aktuální moto

KOKY_st.
KOKY_st. napsal 20.06.11 v 20:18

S popisem 100% souhlasím , supr stroje .

Ninjista
Ninjista napsal 19.06.11 v 20:22

Byl to kus

DASOU
DASOU napsal 19.06.11 v 19:52

Ano, myslim ze je po ni na trhu dira.To same bylo s Kawou ZX-12R.Dalo se na ni velice svizne jezdit jako se supersportem a zaroven byla pohodlna.Dnes o nicem takovem nevim:(