Suzuki DL 1000 V-Strom (2004)

Vlastník Bake
Vloženo 14.6.2011
Aktualizováno 21.11.2021

První "dospělá" motorka v mé stáji. Motor do 4.000 ot/min trochu nervózní, ale určitě se s tím dá naučit žít.Skvělá motorka pro dospělého chlapa. Na pohled nejrychlejší skůtr na světě, po ochutnání skvělý stroj..

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Dojmy? Možná už poslední... Deset let spolu. Bez jediného zaváhání ze strany motorky. Maximálně baterka a zadní desky. Ale to je spotřebák.. Budu se s ním loučit s nostalgií a vzpomínkami na spoustu společných kilometrů...

Najeto zatím 2.500 km, pouze jsem měnil zadní destičky a mazal řetěz. Paradoxně mě trochu otravuje zvýšené plexi, protože mi za ním nevětrá helma. Ale to je problém můj a ne motorky. Perfektní posaz, výborné vedení, pocitově lehoučká motorka.
Je to moje první dospělá motorka, ještě se vlastně učím jezdit.Před ní jsem sedlal Jawu 350/632 a potom Pegaso 650. První dojem byl..Strašně velká a tlustá motorka. Po prvních nesmělých kilometrech jsem názor změnil. Sice velká, ale obratná a mrštná, bůvolí zátah, dobré brzdy, pohodlný posaz. Zadek mě nebolí, ani po 150ti kilometrech..

Bake
Bake napsal 21.11.21 v 10:02

Tak Stromek dnes odjel k novému majiteli, směr Bílé Karpaty. Snad mu bude sloužit dobře, stejně jako mě...

istonbike
istonbike napsal 12.12.11 v 16:43

Krásný a pořádně rostlý Strom dávám 10b s přáním super kilometrů v novém sedle i stupačkách

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 18.06.11 v 12:10

Přesně tak. Volal sem majiteli aby mi ji bloknul do víkendu, ale o hodinu si mě předběhl

Bake
Bake napsal 15.06.11 v 14:39

Počkej, jak to myslíš ??? To jako že jsi ji měl v hledáčku ??

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 14.06.11 v 23:31

Ha! Už vím kdo mi ji vyžral Tak ať ti alespoň dobře slouží no Máš tam ode mě prvních 10 bodů a věřím že další brzy přijdou.