BMW K 1200 S (2005)

Vlastník dacel
Vloženo 27.5.2011
Aktualizováno 10.12.2011

BMW K1200S no co dodat, nevím ?.)

BMW K1200S nevím co o ní mám napsat, mám ji teprve 1 den a najeto 31 mil. Tváří se to celkem schopně a zrychluje taky v poho. Až budu mít více najeto tak sem přidám recenzi.
Tak a jak jsem slíbil tak i plním. Máme za sebou necelých 5000 KM a zatím naprostá spokojenost. Jediné na co si nemohu zatím zvyknout je, že se tak trošku vlní v zatáčkách, ale to je dáno tím, že má velký rozvor oproti jiným strojům. Velice všem doporučuji obout na Metzeler Z8 je to naprosto ideální pneu na tenhle koráb. Měl jsem tam obuto Michelini roady, taky dobrý, ale Z8 je mnohem mnohem lepší. Podvozek ESA si užívám s blažeností která se dá přirovnat snad jen EXTÁZI - nemyslím tím drogy,ale jakousi eufórii. Lítáme s kámošem na stejných strojích a má z tohodle stroje stejné pocity jen s tím rozdílem, že on nemá ve výbavě ESA podvozek. Tak jak budu mít další KM za sebou tak zase napíši.

k datu 10.12.2011 máme za sebou cca 8000 km.
Začnu tím, že mé závady na této motce se rovnají nule. Nevím jak ostatní majitelé, ale u mě za jedna. Co se týká pneu tak ani jednou to nikde neujelo - zase samá chvála . ESA co dodat - luxus luxus a zase luxus. Kardan 1* nemusím nic čistit a ani mazat leštit atd. jen měnit olej při 10tis km. Je hodně pohodlná i při delších jízdách. Je klidná a zároveň rychlá silná a co se týká aerodinamiky tak to je o proti jiným strojů (co jsem měl) daleko někde jinde. Při jízdě od 120 - 160 - nic a to nic platí hlavně u spolujezdce a to u mne hraje velkou roli. Nikdo si nepřeje při 150 nějaké tahání za bundu a podobně . Při sólo jízdě vyzkoušen limit 275 km/h a to se stačilo jen přilepit na nádrž a hotovo. Vřele doporučuji koupit tankvak s podkovou na nádrži, je to podstatně to nejlepší co mohli vynaleznout. Už se těším na novou sezónu 2012.

DaveK1300S
DaveK1300S napsal 14.12.11 v 20:12

..drž stopu a někdy se za náma "Olomoučákama" zastav..Dave

Milan1963
Milan1963 napsal 10.12.11 v 18:51

Pěkná. Jezdit víc než 140 bych se bál, jednou jsem to zkusil na své Jawě a už nikdy víc, nicméně BMW je jiná kategorie.Proto pohodlí věřím.Přeju další spokojené kilometry.

Miky1300
Miky1300 napsal 14.06.11 v 12:13

Chlape, je vážně nádherná jaks em ji viděl na benzině,padla mi čelist.Gratuluju

RickVFR
RickVFR napsal 04.06.11 v 18:39

Nadherné BMW K 1200 S. Prajem hodne šťastných Kilometrov a dávam 10 bodov.

Mark09
Mark09 napsal 01.06.11 v 10:25