Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník SVSkritek
Vloženo 11.5.2011
Aktualizováno 31.3.2012

Vloženo: 02.06.2011, Uskutečněno: 28.05.2011, Stav tachometru: 37200 km, Zhlédnuto: 3x

O vikednu probihal už 14. roční moto strazu broďák. Začínalo se už v Pátek ale to hrozně lilo. Takže to jsem vypustil. V sobotu ve 12:00 byla hromadná vyjížďka na letiště v Třebešově. Takže jsem po 12:00 jel rovnou na letiště kde bylo vystoupení kaskadéra. Pak se zase všichni vraceli na Broďák ale já jel domů protože začlo pršet. Asi v 18:00 už bylo trochu sucho tak jsem se tam jel podivat. Obešel jsem motorky a pokecal s par lidma. Ale jinak se tam nic moc nedelo. Probihaly stupidni souteze jako piti piva atak. Takze jsem po 20:00 jel domu. Doma jsem jeste nejakou dobu programoval. A jel tam jeste jednou v 22:00. To uz bylo lepsi. Hraly nejake kapely. Bylo mokre tricko, striptýz :D a ohňostroj. Po pulnoci to končilo takže jsem jel domu. Akorat mne u brany nechteli pustit pac neverili ze nejsem nalitej :D . Musím pochválit fárošet že tak dobře svítí. Jel jsem většinu času na dálkvé a fakt bomba. I když jsem to moc nehrotil kvuli zvěři. Ale ve Skalici na náměstí nikdo nebyl tak jsem to tam slušně roztáhl, tak na 125 :D .

• Programator mechanikem

Jsem se s kamosem vsadil ze umim i neco jineho nez programovat. A vsadil jsem se ze ji dokazu rozebrat a zase slozit. Rozdelal jsem ji, pomichalo se mi to. A ja nevedel co s tim. Tak jsem to dal do krabic a musel si kou

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.01.2012
    Uskutečněno: 17.07.2011
  • Padáky

Namontoval jsem si padáky od Rutana. Nevypada to ani tak spatne jak jsem cekal. Tak uvidime, treba je nebudu testovat.

Vloženo: 16.07.2011
    Uskutečněno: 16.07.2011
  • Větší servis

No a je tu opět servis. Zadní guma Dunlop Qualifier 1 už byla po 5500km uprostřed bez vzorku. Nic moc. Takže jsem si nechal nazout sadu Dunlop Sportsmart. Dále se musel vymněnit řetěz. Ten starý už rezatěl mezi články. A

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.07.2011