Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník SVSkritek
Vloženo 11.5.2011
Aktualizováno 31.3.2012

Vloženo: 22.05.2011, Uskutečněno: 22.05.2011, Stav tachometru: 36958 km, Zhlédnuto: 20x

Dnes jsme byli s LukynemF ve Velkých Petrovicích u Police nad metují. Kdyz jsme tam byli na parkovisti tak se prihnal nejaky gixxer. Po vesnici to dost rozjel uricte pres 100kmh. Tak jsem si rekl ze by to mohl byt nejaky strelec a ukaze mi jak se jezdi. Ale ukazalo se ze jezdi stejnou plisen jako ja. Drzak kamery trochu vibroval. Budu to muset jeste vylepsit a dat suchy zip na vetsi plochu.

pribor (0) napsal 02.06.2011 v 23:07

S Fidoušem sme se kurňa nalítali v Petrovicích Ty dva kucí (eště Myšák) maj ty zatáčky v malíku to bylo stupaček vorvanejch... achjo,to byly časy na stopětadvácách konečně vidim záznam z nějakýho blízkýho a známýho místa v petovicích by to chtělo uspořádat ňákou časovku zatim sem si je užil pořádně jenom s Lukynem na Sršních

Spijker (93) napsal 02.06.2011 v 08:57

SVSkritek (0) napsal 24.05.2011 v 08:08

Jo je fakt ze by se dalo hodne pridavat na vyjezdu a pak zase hned prudce na brzdy a brzdit i do zatacky. To by mu clovek stacil a nebo byl i mozna rychlejsi. Ale ja zatim radsi na pohodu. Pro moji motorku jsou lepsi useky

_BoB_ (29) napsal 24.05.2011 v 01:49

kurwa drát - proč to sem ta opera všechno strká 2x

_BoB_ (29) napsal 24.05.2011 v 01:35

Jo to jo ...za Petrovicema na "skoro" rovinkách s moto která má v kW 10x takovej výkon za to umí vzít skoro každej - to už není žádnej kumšt BTW - ono to o té váze tak "ouplně" taky není a hlavně jsou tam kraťoučké úseky kde ty můžeš využít bleskovej potenciál motoru a tu ztrátu rychle dotáhnout

_BoB_ (29) napsal 24.05.2011 v 01:34

SVSkritek (0) napsal 23.05.2011 v 21:40

Jo Fid0 lital pekne. Ono je to potupne dojet za 125ccm a zaroven neni. Protoze proste 125 ccm je lehka, lip pada do zatacek a muze tam jet vetsi rychlosti. My to tam muzem jen lehtat a neda se tam poradne vzit za heft. Tady bych ho mozna tech par zatacek nestihal ale jakmile by jsme vyjeli za petrovice tak by mne uz nevidel

_BoB_ (29) napsal 23.05.2011 v 20:28

_BoB_ z police tam včera takovou pohodovou jízdu taky jel měl totiž batůžek Jak mne mrzí, že Fid0 z Broumova prodal to CBR 125 ten by vám tam prohnal pérka - z vlastní zkušenosti vím, že je to fakt potupné dojet až za 125ccm :D

_BoB_ (29) napsal 23.05.2011 v 20:20

LukynF. (0) napsal 23.05.2011 v 10:44

By me zajimalo kdo to Mozna _Bob_ z Police Ale kamerka jede fajne

• Programator mechanikem

Jsem se s kamosem vsadil ze umim i neco jineho nez programovat. A vsadil jsem se ze ji dokazu rozebrat a zase slozit. Rozdelal jsem ji, pomichalo se mi to. A ja nevedel co s tim. Tak jsem to dal do krabic a musel si kou

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.01.2012
    Uskutečněno: 17.07.2011
  • Padáky

Namontoval jsem si padáky od Rutana. Nevypada to ani tak spatne jak jsem cekal. Tak uvidime, treba je nebudu testovat.

Vloženo: 16.07.2011
    Uskutečněno: 16.07.2011
  • Větší servis

No a je tu opět servis. Zadní guma Dunlop Qualifier 1 už byla po 5500km uprostřed bez vzorku. Nic moc. Takže jsem si nechal nazout sadu Dunlop Sportsmart. Dále se musel vymněnit řetěz. Ten starý už rezatěl mezi články. A

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.07.2011