Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník SVSkritek
Vloženo 11.5.2011
Aktualizováno 31.3.2012

Červenohorské sedlo, pokořeno prvních 1000km

Vloženo: 19.05.2011, Uskutečněno: 19.05.2011, Stav tachometru: 36802 km, Zhlédnuto: 3x

Dnes jsem mel dilema jestli jet na okruh do Vysokeho Mýta nebo na Červenohorské sedlo. Nakonec jsem Mýto zavrhl protoze tam jsou moc pomalé zatáčky. A tak jsem dopoledne asi v 10:40 vyrazil na sedlo.
Vzal jsem to opet pres Orlické hory (Kounov, Deštné, Mladkov). Už se tam dá jet ale ješte je tam místy písek takže žádná střelba. Také jsem se párkrát otočil na úseku Bukovice - Bušín. Poté přes Hanušovice do Jeseníku. Na sedle jsem se pekne projel. Motorka jede opravdu krasne. Nad 8000 ot táhá kopec nekopec. Ve stoupání před první vracečkou jsem na SV jezdival 180kmh. Ted tam naskocilo 215kmh bez problémů a šlo by i víc. Motorka opravdu letí a brzdí také dobře. Do zatáčky padá o něco pomaleji jak SV ale pořád je dobře ovladatelná. A v zatáčce jede jak po kolejích. Stupačku jsem sice nedal ale moc nechybelo. Také se mi líbí že nemusím tolik řadit. A ty výjezdy jsou proste úchvatné. Akorát se budu muset podívat na nastavení tlumíčů. Ten zadek se mi zdá až moc tvrdý občas mne nakopne tak že nadskocim :D . Spotreba pri ceste na sedlo byla asi 7,6 litru. Pri litani na sedle o neco vice. Ta spotreba je asi jedina nevyhoda. Jinak jsem rad ze SV uz nemam. To neustale razeni mne obtezovalo. Slaby motor, brzdy a rozhoupany podvozek mi take nechybi.
Cestou zpet jsem se jel jeste podivat na zatacky u hranic s polskem. Byla to zajizdka ale podle mapy to vypadalo super. No asfalt je tam perfektni ale bohuzel je tam porad dost sterku. Ale par vracecek tam je. I kdyz na mne az moc pomale. Cestou domu uz jsem nejel pres orlice ale pres Vamberk a Rychnov. Potkalo mne par kapek ale stihl jsem tomu ujet. Fotky jsou z tech zatacek u polska
Celekm jsem najel rovnych 500km. A motorka ukazala ze se na ni da i cestovat. Mozna by mohla mit silnejsi spodek ale jinak mi sedla. Maximalni rychlost byla dnes 230kmh pri ceste z Ramzové do Jeseníku.

• Programator mechanikem

Jsem se s kamosem vsadil ze umim i neco jineho nez programovat. A vsadil jsem se ze ji dokazu rozebrat a zase slozit. Rozdelal jsem ji, pomichalo se mi to. A ja nevedel co s tim. Tak jsem to dal do krabic a musel si kou

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.01.2012
    Uskutečněno: 17.07.2011
  • Padáky

Namontoval jsem si padáky od Rutana. Nevypada to ani tak spatne jak jsem cekal. Tak uvidime, treba je nebudu testovat.

Vloženo: 16.07.2011
    Uskutečněno: 16.07.2011
  • Větší servis

No a je tu opět servis. Zadní guma Dunlop Qualifier 1 už byla po 5500km uprostřed bez vzorku. Nic moc. Takže jsem si nechal nazout sadu Dunlop Sportsmart. Dále se musel vymněnit řetěz. Ten starý už rezatěl mezi články. A

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.07.2011