Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník Plman
Vloženo 4.5.2011
Aktualizováno 26.1.2013

Klasiku není třeba popisovat .

První dojmy - První dojmy? Jelikož to byla a je moje první moto hned po 50 skůtru tak první dojmy jsem nestačil vstřebávat - když si tak vybavím: rychlá, velká, těžká, bál jsem se jí, ale hrozně moc se mi líbila!

Po zakoupení, bylo nutné vyměnit přední i zadní kotouče a brzdové destičky. Pneu také nové. Po 1/2 roce se "něco" stalo s převodovkou, tak byla rozebrána díly dány nové a teď snad již bude všechno jak má být. Přes tyhle "drobnosti" po vzájemném seznámení funguje parádně. Po přezutí na Michelin Pilot Road II je max. spokojenost. Celkový vzhled Inazumy je pro mě fascinující. Jsou i jiné krásné moto, ale poměr ceny ojeté moto a designu je u téhle naprosto skvělý.

Plman
Plman napsal 06.05.11 v 21:51

Diky Vam za Inu. Sedlo tam uz bylo pri koupi. A hodne to ovlivnilo rozhodovani. Je od fa. Bagster a je fakt paradni. Jeste jsem na inu videl od stejne firmy kozeny potah na bandu. Vypadal skvele a cena asi kolem 3000,- Ma prezky a daji se na ni potom krasne nandat ruzne doplnky. Myslim ze je to na adrese www.bagster.com a u nas to dovazi nejaka firma od Kolina

-HARYS-
-HARYS- napsal 06.05.11 v 11:57

Nemůžu jinak než za 10b. Nádherná klasika s pěkným sedlem!

Jeff
Jeff napsal 05.05.11 v 22:17

Pěkný kousek, hlavně ta barva Ině sedí. Co se týče většího obsahu u vzducháčů (XJR, velká Ina apod.), tak se není čeho bát. Ono to není až tak moc o výkonu, ale o položení krouťáku v nižších otáčkách.
Je pravda, že do začátku je 750 Ina ideál. 10b

chozzef
chozzef napsal 05.05.11 v 09:52

hmm..vymazlená kočička...to sedlo jí sekne!!ode mě 10,jak jinak, kolego ve zbrani

Pavlusha
Pavlusha napsal 05.05.11 v 09:21

Nádhera.Fakt nádherný tvarování a ta nej značka.Co se týče toho XJR udělals dobře.Tohle myslím že je dostačující stroj.
Plánuju XJR,ale zatím váhám.Je to zbytečně silný a docela to žere.Musím se podívat kolik stojí tyto krasavice co máš ty.Fakt se mě ta tvoje mašinka zalíbila mooooc.Tak ať slouží a pěknou sezónu. samozřejmě za 10b