BMW R 1200 RT (2011)

Vlastník KuřeCZ
Vloženo 26.4.2011
Aktualizováno 27.4.2011

Nově koupená 14.4.2011 u Invelt Praha.Najeto prvních 1000 KM přes víkend a po garanční prohlídce okamžitý odjezd do AT a IT na seznamovací týden.Po další jízdě další info doplním.

První dojem? Je to Paráda a to s velkým P.Má plnou výbavu tak seznamování v zatáčkách Alpského prostředí bylo úžasné a už se nemohu dočkat na další báječné KM.Momentálně najeto 3800 KM.Systém ESA opravdu funguje na 1.Audio do 120 KM poslouchatelné a velice příjemné při solo jízdě.Ochrana před větrem díky el.stavitelnému plexi je báječná.A co se týká posezení je fajn.Zažil jsem i trochu deště a po této zkušenosti byla mokrá levá špička boty ramena a trochu ruce jinak nic.Spotřeba na začátku cca 5.4l a těd cca 4.5l při jízdě jak po dálnici tak v horách.

buboGS
buboGS napsal 07.08.17 v 21:33 10b.

Pěkný RT

marino1
marino1 napsal 14.01.12 v 17:57

Ahoj, sice tu nemáš žádný zážitky z Korsiky, ale jestli si vzpomínáš, potkali jsme se u trajektu zpátky do Livorna :)
Kam plánuješ letošní výlet? My jsme se rozhodli že uděláme Balkan tour-SK,HU,RO,TR,GR,Makedonie,Albánie,MNG,HR,SLO,AT a domu...:) trochu nálož, ale my už si s tím nějak poradíme :)
tak hodně poklidných km!

KuřeCZ
KuřeCZ napsal 30.04.11 v 13:10

Přeji mnoho Km Všem a pozor KOLAMA NA ZEM

KuřeCZ
KuřeCZ napsal 30.04.11 v 13:09

Díky Vám za komentáře.Těd tady sedím a planuji Korsiku na léto manželka jede autem bere babičku a dceru a já?Já na stroji asi to do prázdnin nevydržím

rudirt
rudirt napsal 29.04.11 v 22:37

Ahoj kuře! Přidávám se k přání dr.šelby. Ode mně 10b. nejen za super registraci, ale i za kráááásnej km rozjezd, no asi víš k čemu tahle věcička je a o čem je život nejen na 2 kolech...
Gratuluji a někdy na cestě AHOJ!!!