Yamaha XJ6 Diversion (1993)

Vlastník mistrhroch
Vloženo 24.4.2011
Aktualizováno 19.5.2011

Ve čtyřiceti moje první "oficiální" motorka.Pohodlný nenáročný cesťáček.

Vřele doporučuji pro začátek a na sbírání zkušeností.Nízká spotřeba a nenáročná údržba.
Splnil jsem si svůj veliký sen(i když tady jsem spíše ustoupil finančním možnostem).A určitě jsem neprohloupil, bo na sbírání zkušeností je jako dělaná.
Moje začátky jsou jako tady už tisíckrát popsané:Po létech slintání, pokukování, studování motočasopisů a mezitím rodina, dítě, bydlení...atd - jsem si udělal ke čtyřicátým narozeninámm skvělý dárek - XJ 600 Diversion!
Jinak jsem ale sháněl spíše klasiku-naháče.Objížděli jsme bazary, četli inzeráty, ale když tam člověk přijel, tak to neměli, nebo to neodpovídalo skutečnosti.Takže když jsme při jedné náhodné cestě uviděli tohoto zachovalého krasavce, bylo rozhodnuto.Hned druhý den-vyřízení formalit, nákup motooblečení a s nulovou zkušeností s větší motorkou-připosraná přeprava po vlastní ose.Adrenalin jak sviň-mohu přirovnat jako k přeplavání řeky plné krokodýlů...Jo a tady mohu opravdu potvrdit pomoc a soudržnost motorkářů.Ač mě neznali, počkali celou dobu na ukončení nákupu motky + oblečení a doprovodili mě jako při cestě "králů".Tímto dík, těmto "neznámým" a přeji všem takovéto zkušenosti a zážitky.
Najeto jednu sezónu, většinou s baťůžkem, včetně skvělé čtrnáctidenní motodovelené po krásách českých.Nenechala nás nikde ve štychu a díky ní jsme poznali spoustu výborných a zajímavých lidiček.Určitě všem doporučuji-splňte si své sny(ať už jsou jakékoliv)!
V současnosti půjde do světa, bo už mám v garáži trošku silnější stroj-a to naháče XJR1300!!!

Tak krasavice je prodaná!Doufám, že novému majiteli bude sloužit tak dobře jako mě.Budiž ji cesta lehká-amen.

dragonelle
dragonelle napsal 12.06.11 v 07:49

pěkná, pěkná, pěkná ...taky slintám po silnější...ale zatím musí počkat, za 10b

mistrhroch
mistrhroch napsal 05.06.11 v 10:27

Jj.Mám pár známých co mají taky jawy a tady opravdu platí pravidlo:NA MOTORKU MUSÍŠ MÍT ODVAHU A NA JAWU SRDÍČKO...

Milan1963
Milan1963 napsal 24.04.11 v 20:40

Pěkně napsáno.Já si taky ve 40 splnil jakýsi sen-koupi nové Jawy 350 a o pár let později 650.A sny se plní v každém věku.Máš ode mě 10 bodů a at' se Ti daří i s 1300.

istonbike
istonbike napsal 24.04.11 v 12:58