Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník pilarek
Vloženo 15.4.2011
Aktualizováno 3.10.2011

Vloženo: 20.04.2011, Uskutečněno: 20.04.2011, Stav tachometru: 30757 km, Zhlédnuto: 3x

tak po týdnu najeto cca 900 km.
Moje poznatky pro ty , kteří třeba o tomto modelu uvažují, nebo mají ten starší:
asi nemá cenu říkat, o co jsem získal novým modelem, spíš o co jsem přišel:
1) motor je výrazně tvrdší než předchudce, starší byl takovej usazenej, jako větráček, tohle je naštvanej mladoch, kterýho ste vzbudili v 3:55 ráno! :) daleko točivější, takže vlastně jsem získal :), ale na ukor pohodlí, nebot stoupli vibrace a to v rychlostech nad 130 km/h docela dost, ale pořád je to pohodovka stroj, takže nad 130 km/h by ste se měli dostat omylem jako já na dálnici z kopce. Zrychlení mnohem lepší, takže jsem vlastně získal, a něco malinko ztratil :)
2) chybí mi háčky - vyndavací háčky pod sedlem spolujezdce!! :) asi jsem špatně hledal :) pořádně se kouknu

3) no a to je vše! :) kdo by to byl řekl .. paráda už jen samý pozitiva.

je jich asi milion ale pár uvedu:

spotřeba: kapitola sama pro sebe:

tech 900 km jsem jel na čtyři režimy:

A) na spotřebu - moje chlouba je 3,3 l/100km :) zíral jsen a display jak husa do flašky

B) normálně s autama ( přejíždění jen když je to nutný, ) spotřeba uplně v pohodě 3,8 l/100km

C) kašlu na to... 4,6 l/100km

D) pila/dálnice, svižně ... 5,3 l/100km

všechny tyto hodnoty jsou zam předpokladu že ŘJ nekecá, což podle litrů natankování sedí + z 90% jsem jel naloženej s topcasem a plný boční kufry..takže já jsem nadmíru spokojenej, až vysmátej

jinak dnes mě mile překvapil kompletně nerezový výfuk + vyhřívaná lambda sonda, prostě jedním slovem HONDA !

jinou motorku už nechci :)

• koniec

prodej jednomu kolegovi nedaleko.

Typ: Prodej
    Vloženo: 10.03.2013
    Uskutečněno: 10.03.2013
  • 50 000 km

Alda asi před 7 dny překročil hranici 50000 km a začínají se objevovat menší nedostatky. Malinko nám stoupá spotřeba a klesá výkon. I zvuk je asi 10 víc traktorovej než když byl nový. Chtělo by to vyměnit svíčky a filtr

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.10.2011
    Uskutečněno: 29.10.2011
  • příprava na zimu

dnes, obrovská akce, připravil jsem ,,Aldu" na zimu, zvednul jsem plexi a umyl ho aby přes něj aspon něco bylo vidět, čas přenastavení, 5 minut a 3 minuty jsem hledal hadr! konec úprav jinak letos ( od dubna ) najeto 21

Vloženo: 20.10.2011
    Uskutečněno: 20.10.2011