Suzuki GSF 600S Bandit (1997)

Vlastník XBamBoX
Vloženo 1.4.2011
Aktualizováno 24.5.2013

Vloženo: 10.08.2012, Uskutečněno: 23.07.2012, Stav tachometru: 39780 km, Zhlédnuto: 8x

Nazdar ve spolek,

psalo se pondělí 23.7.2012 krásný letní den v Západních čechách, stvořený pro nádhernou vyjížďku. Proto po práci spěchám do garáže, abych nemarnil ani jedinou minutu z tohoto krásného slunečného dne. V garáži se řádně oblékám do motorkářského oblečení a usedám za řidítka svého bujného oře. Kohoutek přepnutý na pozici rezerva značí, že musím vyrazit k benzině. Přijíždím k Benzině u Darebáka v Plzni, tankuji plnou až po okraj za pěkných 620,-. Pumpařka mi ještě nabízí krásný motorkářský šátek v hodnotě 29,-, samozřejmě kupuji. Dotankováno! Mohu směle vyrazit na ničím nerušenou vyjížďku. Od Benziny vjíždím na ulici Univerzitní a po ní pokračuji. Po ujetí 1km a 350m z pravé strany z ulice U Panasonicu vidím přijíždějící Škodu Octavii. Pozoruji, že řidič kroutí hlavou a zastavuje, usuzuji, že me vidí. V tom zrychluji, abych mu nepřekážel. Přichází nečekaný počin. Řidič Octavie vjíždí do křižovatky. Mačkám brzdovou páčku na maximum, však střetu nedokáži zabránit. Ležím na silnici a dezorientován, přichází ke mě lidi, ptaji se "Co je s tebou? Jsi v pohodě?". Na vše regauji, ale postavit se nemohu. Na noze mám tržnou ránu. Motorce nevím co je, nevidím na ni. Sanita přjíždí rychle a odvaží mě do FN Lochotín. Zde jsem běžně vyšetřen a odeslán na pokoj v úterý 0:20 jsem operován. Ráno doktor přichazí s výsledkem "Odebrali jsme vám kus chrupavky v kolenu, dále máte natrženou šlachu ve stehnu a natržený stehení sval". Týden jsem v nemocnici. Po týdnu v nemocnici se lečím doma. Koleno ohnout nemůžu a chůze je též pro mne námahou.

Ale žiju a to je kurva to hlavní! Motorka to nejspíš nepřežila ještě jsem ji neviděl, ale šancí jí podle fotek moc nedávam.

Celá nehoda proběhla v rychlosti 50km/h!!!

fatman (32) napsal 03.03.2015 v 15:58

Chlape...Dost mě to tvoje vyprávění vzalo ! Bez kecu !
Hlavně se uzdrav!
Asi bych měl trochu přehodnotit to "svoje pohodlíčko" v riflích a mikince..."Vždyť je přeci teplo ne?"

michall171 (0) napsal 13.11.2012 v 13:56

Hlavně že jsi přežil přeju brzké uzdravení

XBamBoX (0) napsal 13.08.2012 v 00:12

Diky moto obleceni jsem dopadl tak jak jsem dopadl, mohlo to byt horsi... Uz nikdy nikomu neprekazim!

hiffson (5) napsal 12.08.2012 v 11:28

Abych mu nepřekážel... Já vždycky stlačím dvojku i na 30 aby měl radost. Dobře dělám. Tak srůstej.

Raptík (1) napsal 12.08.2012 v 08:55

Přeji bzrké uzdravení bez následků! Do budoucna místo toho abys spoléhal, že tě někdo vidí jezdi s tím, že každý účastník provozu se tě snaží zabít...Opatrnost je opravdu na místě

CZJawa (9) napsal 11.08.2012 v 22:18

Hlavně ,že jsi to přežil ,motka bude časem nová .Tak rychlé uzdravení !

SirIndy (56) napsal 11.08.2012 v 11:54

"V tom zrychluji, abych mu nepřekážel." - ok, tohle uz nebudu delat... Docela desive nasledky, vzhledem k "nizke" rychlosti, preju at se v pohode uzdravis.

• Výměna oleje a olejového filtru a oprava vypínacího mec

Najel jsem již 6000km a musela přijit zakonite výměna oleje a olejového filtru. K memu nestesi se mi jeste vysypalo vypinani spojky, ktere je tam reseno zajimavym zpusobem. Je to sroubovice ve ktere behaji 3mm kulicky. P

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.03.2012
    Uskutečněno: 07.09.2011
  • Údržba po koupi

Samozrejme jako spravny motorkar, kdyz si motorku nerozeberu, tak ji proste neverim. :) K beznym ukonum, musite proste rozebrat celou motorku. Tak jest zapocalo rozebirani. Abych mohl sundat nadrz, pod kterou je airbox,

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.04.2011