Jawa 350/634 (1981)

Vloženo 29.3.2011
Aktualizováno 22.3.2013

Vloženo: 06.06.2012, Uskutečněno: 06.06.2012, Zhlédnuto: 11x

Zdar chlapi,

tak konečně minulý týden ve středu jsem obdržel klikovku ..
Již vpátek i v neděli proběhlo skládání motoru - vše již mám - jenom nasadit hlavy válců a válce .. bohužel jsem to nedodělal neboť jsem neměl "blbé! těsnění pod hlavy, ale zítra si je přivezu Jakub Onderka dnes volal, že je mám již na prodejně jedu si pro to, ale i pro výfuky !!!...
Přikládám foto klikovky z minulého týdne a pomalé kompletace zadní části motorky a záběr i na předek s říditky

• Konec generálky! Již jezdím!

Zdar chlapi, tak konečně jsem vyjel... Vše OK, mrcha elektrika mi dala zabrat.. Koupil jsem kabeláž zJawa 350/ 640 - prostě pruda po týdnu mordování jsem s kámošem za dva dlouhé večery všechno ustříhal a tahal drát po

Vloženo: 11.07.2012
    Uskutečněno: 11.07.2012
  • Jdu do finále....

Zdar chlapi... tak jdu do finále... již v návalu chvátání nedalo mi to musím pořídit pár fotek... Mašinu již pomalu kompletuji, nyní mi chybí dodělat elektriku. Koupil jsem svazky kabelů ze 640 a jde to prostě blbě -

Vloženo: 10.06.2012
    Uskutečněno: 10.06.2012
  • pomalá kompletace

Zdar chlapi, tak poté co jsem obdržel nějaké chromy domů, tak jsem se pustil do pomalé kompletace alespoň přední části stroje... Využil jsem nově nachromované zátky předních tlumičů, trubičky předních směrovek. No a

Vloženo: 30.05.2012
    Uskutečněno: 30.05.2012