Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník shadow88
Vloženo 17.3.2011
Aktualizováno 27.8.2011

Moje nové červeno - černé děťátko

Kočičku jsem koupil před chvíly . Jelikož jsem našel skvělou nabídku tak jsem pro ni zajel hned jak bylo hezké počasí sice jsem neměl řidičák ale nechtěl jsem si ji nechat ujít . ( samozřejmě mi ji domů vezl brácha který papíry má )
Je to parádní stroj po éře pionýrů a pak mé malé jawičky moje první velká motorka .
Zatím jsem najel asi tak kilometr ale myslím že si budem rozumět

Tak mám za sobou prvních párset kilometříků a rozumím si s kočičkou čím dál více .
Dokázala mě už párkrát vyděsit i když bych jí křivdil kdybych řekl že za to mohla ona a ne moje nenechavé zápěstí .
Bohužel mě jí nějaký inteligent narazil v podzemních garážích v tescu a odnesla to nádrž která je mírně prohlá a trochu poškozený lak ale nic co je z dálky zhruba dvou metrů vidět ... no co se dá dělat holt asi nějaký motorkářský odpůrce nebo závistivec .
Každopádně už jezdím i s baťužkem a i to si nemůžu vynachválit za co ovšem může i můj přispůsobivý zhruba 50 kilový batůžek .
Ani si nepřijdu jako rovnojezdič ( řidič co má sjetou pneumatiku jen uprostřed ) a dokázal jsem ji už i pořádně naklonit ... no koleno na zemi je možná trochu předčasné ale i tak
Jinak motorka sklízí pochvalu kde může na což se nehraje ale potěší no prostě jeden z nás musí být hezký

Prší a prší ... nic příjemného. Každopádně na tachometru je dalších 2500 km a mašinka stále překvapuje a stále naštěstí příjemně Koupil jsem nové svíčky a hlavně nemalou trojsadu cestovních zavazadel ( dohromady 90 litrů plus tankbag ) tak snad příští rok vyjde i nějaká ta cizina. Už se každopádně nemusím bát toho že si nenafutruju plavky a papuče do motorky Přikládám foto pro představu .

Vedroso
Vedroso napsal 26.04.14 v 18:00 10b.

18yamaha18
18yamaha18 napsal 19.12.12 v 19:35

Pekný Fazerik Veľa šťastných kilometrov

Anders
Anders napsal 14.07.11 v 10:11

Nejlepsi volba na zacatek a zaroven nejkrasnejsi barevna kombinace, co se na FZS600 nasla. Hodne stesti a kolama dolu !

mira...
mira... napsal 08.04.11 v 19:03

10b

Hopi
Hopi napsal 05.04.11 v 14:50

Skvelej fazer, nejlepsi volba... ta vam to spolu jezdi!!! Na silnicich vopatrne, ted bylo tech nehod na zacatku sezony nak moc.