Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník machalak
Vloženo 14.3.2011
Aktualizováno 15.4.2020

pohodlné pseudoenduro pro správné chlapy nad 100 kg jako jsem já

První dojmy - okamžitě po nasednutí jsem zaznamenal úlevu v posezu oproti malému naháči,kterého jsem vlastnil předtím. Tomu sekundovalo nadšení při prvním nastartování - dvouhrnek má krásný zvuk i se seriovými výfuky a je hned slyšet,že dychtí po kilometrech nejen okolo komína.

Doplňky na motorce -

zatím se s litříkem seznamuji,ale doufám,že budeme dobří kámoši,přechod z Yamahy FZ6 N byl velice příjemný...naježděno cca 200 km,jsem velice spokojen,komfort oproti mému bývalému naháči o třídu výš,ovladatelnost taky na 1...uvidíme co dál

7.4 2011 tak naježděno cca 500 km,dojmy zatím stejné jako při koupi,jen mi možná trochu vadí vibrace mezi 4000 a 5000 tis. otáčkami,četl jsem o tom a nejsem sám. Jinak zatím stále spokojenost.

Začíná rok 2012 a já plnánuji zase nějaký tripek s mým Stromkem. Už jsme si na sebe dá se říci zvykli a nějakou porci km už máme za sebou.

S koncem roku 2012 a nějakými těmi trablemi se loučím se sezónou a stále jsem rád,že můj výběr padl na tuhle Súzu.

tompet
tompet napsal 18.03.12 v 22:17

Krásná, ať šlape 10bodů

beda.fau.st
beda.fau.st napsal 03.03.12 v 05:28

Díky nápodobně.Doufám,že se uvidíme na srazu v stromáků

machalak
machalak napsal 16.04.11 v 11:24

už je to lepčí,trochu si už na tomhle stroji věřím...sice to bude ještě chvilku trvat,ale myslím,že to dám

nuclearB
nuclearB napsal 15.04.11 v 19:39

Trošku potrénuješ a za čas budeš brousit stupačky Přeju hodně pohodových kiláků