Kawasaki ZX-9R Ninja (2003)

Vlastník zebas
Vloženo 1.3.2011
Aktualizováno 1.3.2011

Tak jsem se dočkal. Koupil jsem ji 1.2.2011 a doufám, že mi bude pár sezon sloužit. Rozmýšlel jsem se mezi šestkou a devítkou a nakonec s přispěním místního fora padla volba na devítku. Už mam chutě vyjet, ale rozum mi říká ne!

Odjel jsem na ní zatím asi 40km ( do servisu a ze servisu ), takže těžko hodnotit. Sedí se mi na ní poměrně dobře, uvidíme jak to bude na delších vyjížďkách. Jede to jako kráva, mám uplně stejný pocity jako když jsem přesedal z čízy na GPZ :) Musel jsem vyměnit řetězovku, přední destičky, povařit zespod prasklou kapotku, takže jsem do ní už nějaký ten peníz vložil. Snad se mi za to odvděčí a bude mi dobře sloužit.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 24.02.12 v 08:35

Pěkná zelená žabka. Dávám ti na ní 10 bodu. Přeji spoustu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

Želva_2
Želva_2 napsal 13.04.11 v 23:20

Nazdar, pekna Kawicka, a zelena, tos presedlal na jinou tridu z GPZetka
Tak at to jezdi jako po masle. Urcite jsi uz najel neco vic nez tech 40 km. Ja koupil na konci unora taky novou masinu (SV), a uz jsem najel nejakych 300 km. Teda ne uz, spis teprve. Jinak smozrejme davam 10 b.

KOKY_st.
KOKY_st. napsal 06.03.11 v 17:07

Ahoj, já byl hned rozhodnutý pro 9 . Přecházel jsem z Jawy 250 na GPZ 500S, pak Ninju 9. Výkonnové skoky to tedy byli pořádné . Jinak věř, že se Ti za péči odvděčí, jsou to spolehlivé stroje, můsíš mít respekt a cit v ruce, těch 200 je tam během chvilky a zastavit ji, to chvíli trvá. Jinak gratulace a 10b, měj se.

Gogolas
Gogolas napsal 03.03.11 v 20:18

Krásný design, super mašina, tak hodně kilometrů bez nehod a poruch

Vlček
Vlček napsal 02.03.11 v 21:10

pěkná devítka .Takže hlavně s rozumem a opatrně není kam spěchat . Jinak 10b a bezpečné a krásné km na silnicích !Vlček