Honda VT 600 Shadow (1997)

Vlastník CrowLee
Vloženo 17.1.2011
Aktualizováno 17.1.2011

Žluťák alias Honda VT 600 C Shadow. Super motorka, na svůj věk velice zachovalá, šlape jako po drátkách.

Moje první moto, pořízené koncem dubna 2010. Je to dovoz z Německa a měla najeto 9500 km, je ve velmi zachovalém stavu, bez jediného škrábance a zatím bez závad. Vyměněny náplně - nic jiného nebylo potřeba. V roku 2010 nám počasí příliš nepřálo, tak jsme najeli jenom 2500 km.

Při vybírání jsem začal s Yamaha Drag Star 650 (vzali mi ji před nosem) a potom Suzuki Maraudrem 800 (nesedla mi). Vždycky jsem chtěl Kawasaki VN 800, ale nebyl v nabídce "rozumný" stroj. Pak jsme našli Žluťáka! Nejdřív mi ta barva přišla divná - ale naživo to byla láska na první pohled a po zkontrolování stavu i na druhý. Každý mi říkal že bude malá, slabá, obzvlášť když chci jezdit s přítelkyní. Ale nedal jsem na to a zatím nám to úplně stačí. Ani jednou jsem nepocítil, že by se jí nechtělo jet, zrychlí v pohodě i do kopce. Takže úplná spokojenost. A navíc jsem ji nekupoval na závody, ale pro pocit z jízdy, kochání se krajinou a zpříjemnění volného času. Nejlíp se jede 85 km/h. :) Díky plexi sklu ani nefouká a mouchy jsou jenom na zubech. Spotřeba taky velmi dobrá, ve dvou max. 3,8 l/100km.

dědoušek
dědoušek napsal 09.01.12 v 23:19

Velmi hezká. Tak ať to odsýpá při jetých kilometrech v r. 2012. je to za 10 b.

rolff
rolff napsal 21.01.11 v 10:23

Pěkná motorka 10bodů a pohodu v sedle.

ptakule
ptakule napsal 17.01.11 v 23:10

Na první pohled je ta barva fakt divná, ale zase jedinečná takže 10bodů A co mušky??Přitahuje??

Boža
Boža napsal 17.01.11 v 22:06

Skvělá spotřeba a pěkná motorka přeji suchou stopu dávám 10 bodů

Kamils666
Kamils666 napsal 17.01.11 v 19:44

Barva dobrá-nechal bych to tak.Motka vypadá parádně.Posílám 10 a přeju brzský návrat jara.