Yamaha XJ6 (2010)

Vlastník palef
Vloženo 28.12.2010
Aktualizováno 16.10.2015

Vloženo: 28.09.2013, Uskutečněno: 13.09.2013, Zhlédnuto: 2x

Ve dnech 13. 9. až 21. 9. 2013 jsme s partou kamarádů vyrazili na cestu po Alpách.
Projeli jsme Rakousko přes Großglockner Hochalpenstraße. Našim hlavním cílem byla italská passa - zejména pak slavné Passo dello Stelvio. Dále jsme přejeli do Švýcarska, projeli tamní passa a podívali se na Matterhorn.
Vybrali jsme si zářijový termín s tím, že na silnicích bude menší provoz a ceny v kempech budou příznivější. To první vyšlo na jedničku, to druhé už moc ne. Zásadní nevýhodou bylo počasí. Bylo velmi chladno, dokonce pod nulou. Teploty nad 10 stupňů jsme radostně vítali. Naštěstí přes den obvykle nepršelo, ale déšť nás několikrát dostihl v závěru dne. Nevyhnuly se nám poruchy motocyklů, ale podařilo se je flexibilně vyřešit. Celkem jsme najeli přibližně 2880 km.

Diaboluss (42) napsal 17.11.2013 v 13:09

Víc fotek by bodlo, ale i tak dobrý!

• Prodej motorky

Motorku jsem prodal firmě Motocentrum Olomouc s.r.o.

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.10.2015
    Uskutečněno: 05.10.2015
  • Motodovolená kolem Moravy a Čech II

Před pěti lety jsme s kamarády založili (dnes už) tradici letních dovolených na motorkách. První ročník byl na otrkání a vzájemné se poznání, následovaly cesty do zahraničí, až letos jsme si řekli, že dokončíme, co jsme

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.08.2015
    Uskutečněno: 31.07.2015
  • Motodovolená na Balkáně

Ve dnech 31. 7. až 9. 8. 2014 jsme s partou kamarádů opět vyrazili na cestu na motorkách aneb jak my jí říkáme "na motomasakr". Shodnout se každý rok na nějakém společném cíli a datu je čím dál těžší, ale i letos se to p

Typ: Dovolená
    Vloženo: 04.09.2014