Kawasaki VN 900 Classic (2009)

Vlastník ptakule
Vloženo 26.10.2010
Aktualizováno 18.4.2012

Koupená nová podzim 2010. Mám z radost

Co po 6000 Km říct ?Asi těžší neš jsem původně čekal. Víc jak 2x tolik než její předchudkyně. Až mi jednou spadne na zem tak volám odtahovku. Pohodlná i po celodení jízdě byl zadek, nohy i záda OK, prý i v zadu. Říkal můj baťůžek ( syn tenkrát 14). Plexi po poštelování dobrý hlavně v dešti.Už při 70Km/hod. jsem měl jen mokré nohy od kolen dolu a baťůžek byl suchej celej. Po dešti je sice nutný ho jemně otřít páč to z něj nesteče a špína je dobrá na poškrábání. Takže fakt opatrně . 2011 výlet na jih vč.GG a moře v I zvládla bez problému. Vršič v SLO za deště hnus. Krátký zavřený zatáčky na mokrých koskách ji moc nesvědčí nebo spíš mě. Letos opět po zimě chytla na první cvrnknutí a to jsem nevyndal ani neodpojoval baterku celou zimu.
Začala příprava na druhou sezonu.
Mínusy ? 1) široký řidítka na uzký mezery v kolonách po Praze, 2) váha - vžycky musím přemejšlet než zaparkuju abych pak nemusel vytlačovat do kopce. To je pak obr trapas když prosíš chodce ať tě strčej. Nejsem zrovna Rambo. 3) žena ji nemá ráda. Žárlivka jedna.

Dan77
Dan77 napsal 29.04.12 v 10:30

moc pěkná, s doplňkama přesně podle mého gusta za 10

alespilot
alespilot napsal 18.04.12 v 23:20

Krásná strojovna Už se těším na tu svou - v pátek pro ni jedu (skoro dvojče Té Tvé ) Tak ať šlape

žižala.
žižala. napsal 20.04.11 v 17:33

Parádní strojovna jasná 10ka.

Delaney
Delaney napsal 17.11.10 v 16:28

Ahoj správná volba. Zdá se, že plexi máš origoš,tam dle mě nejde nic nastavovat.Zkus to s jinou přilbou.Já mám otevřenou se štítkem a při "nestaženém plexi" jsou vibrace minimální. Dávám 10b.

screeny
screeny napsal 29.10.10 v 23:35

hodne spokojenosti a stastnych Km. 10b.