Yamaha YZF-R1 (2005)

Vlastník Duc_lover
Vloženo 8.10.2010
Aktualizováno 20.5.2015

R1 - v okruhové fasádě i jádru, hodně race věciček, který z ní dělaj opravdu závodní stroj schopnej dost slušnejch časů.

První dojmy - Padla do ruky i jinam :)

Koupena před dvěma dny, od prodejce přímo směr Most, kde jsem byl poprvé v životě... Motorka jede jak splašená, podvozek nemá chybu, brzdy nejlepší. Martin si tuhle kočku fakt vymazlil a jsem rád, že se mi dostala do rukou. Další zkušenosti budou ze závodů v r. 2011. Kdyby někdo hledal parťáka - já hledám taky :)

Duc_lover napsal 03.11.11 v 15:42

díkes téměř bez tréninku jsem to letos dal jen na 2:16 v Brně a 1:49 v Mostě... takže sezona 2011 bude ve znamení mnoha tréninků a uvidíme, kam to posunem dál... třeba se potkáme, budu jezdit asi zase DA Racing + tréninky vše možně taky přeju, aby ses s traťákama nepotkal

SPIJKER
SPIJKER napsal 03.11.11 v 14:46

hezky fotky.. uz i upadla ze stojanku.. kam jsi se na ni dostal s casem v Brne a Moste? ..zustan svisle..!

Duc_lover napsal 12.08.11 v 12:43

díky moc

lukocbr
lukocbr napsal 12.08.11 v 12:34

at ti to takhle jezdi i nadale

Duc_lover napsal 08.02.11 v 21:06

zdar chlapi, design už mám skoro hotovej, teď bude novej lak, takže se těšim jinak pojedu celou sezonu (8 závodů) s Da-Racing - Amateur Cup... a netěšim se málo Třeba se někde potkáme na tréninku