Honda VTR 1000F Firestorm (2001)

Vlastník Sádrina
Vloženo 2.10.2010
Aktualizováno 8.7.2012

Vloženo: 21.01.2012, Uskutečněno: 21.01.2012, Zhlédnuto: 6x

Za rok 2011 jsem většinu vyjížděk jezdila s VTR, neměla jsem moc času jezdit asi jako každý, kdo se snaží vychovávat děti a pracuje na domečku, zahradě atd. Snažila jsem se v sezóně aspoň jednou měsíčně vytáhnout vtr na menší vyjížďku a i to se někdy nedařilo, odhadem jsem vcelku najezdila cca 900km. Samozřejmě že nechyběl VTR sraz na Seči. Pak jsme byli s manželem na srazu v Suché u Nechanic, kde pěkně pršelo celou noc až do odpoledne druhého dne a srázek na jeden večer pod Kunětickou horou, kde počasí vyšlo parádně a nějaký ten odpolední výlet po okolí jako třeba Hořice v Podkrkonoší . Tak snad rok 2012 bude na větší výlety lepší a něco najezdím třeba i do zaměstnání.

• Ukazatel zařazené rychlosti

6.5. 2011 jsem si nechala namontovat ukazatel zařazené rychlosti, výměna pneu za sportovně cestovní bridgestone a údržba před sezónou. Tak teď už jen pěkné počasí a čas na delší cesty.

Vloženo: 06.05.2011
    Uskutečněno: 06.05.2011
  • Oprava VTR

10.12.2010 VTR opravena, škoda jen že jsem ji nemohla projet. Vyměněna řídící jednotka, pár úprav na plastu a laku, částečně provozní kapaliny. Teď jen čekat na jaro, vypadá to, že zima bude dlouhá. Jinak bych chtěla poc

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.12.2010