Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2000)

Vlastník Gutaperca
Vloženo 21.9.2010
Aktualizováno 21.9.2010

Moje druhá hayabusa.Výborný cesťák s pohodlnýma sedačkama,řídítka nejsou příliš dole.Robusní motorka co na dírách neskáče jak kamzík a drží stopu.Trochu těžká na parkování, ale jinak v zatáčkách mrštná ikdyž ne jako gsxr750.Na dálnici ideální.

Na prosbu manželky, jsem pořídil už podruhé tento stroj. A narozdíl od předchozí gsxr750 K1 jsem ještě ani jednou neslyšel že jí z toho bolí zadeček. Jednou jí sice zdřevěněly nohy, ale to je asi o zvyk. Mě se s ní jezdí dobře. Byla lehce padlá ale dostalo se ji kvalitního laku a řek bych že se dost povedl. Motor zatím šlape výborně. Trochu mě vadí spojka která při rychlejších rozjezdech ve vyších otáčkách nepříjemě škube. To samé mi dělala i předchozí busa. Prý ty spojky dostávaj víc záhul u těchto silných motorů. Časem to asi budu řešit.Ještě mě čeká vyměnit ložisko předního kola protože pěkně hučí.No bodejď by ne, když má te´d najeto už 61000. Jinak, výkonu je na ní až moc a rychlost na ní je cítit až nad 180.Do tý doby je ticho a klídek. Jen se nesmí začít pozdě brzdit, protože váha okolo 400 s posádkou je docela mazec.

PaceyGT
PaceyGT napsal 26.03.13 v 09:34 10b.

Sůůů-zůůůů-kííííííí, super značka i stroj, ale pro mě už to neníí.
Asi budu konvertovat k ***.

mag.
mag. napsal 08.01.12 v 11:48