Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník Skalda82
Vloženo 5.7.2010
Aktualizováno 5.12.2014

Vloženo: 29.09.2012, Uskutečněno: 04.08.2012, Zhlédnuto: 11x

Taková menší dovča, s přítelkyní na 4 dny pod stan do Mělic u Přelouče. Varánek jel v plné polní (to jest dva lidi, stan, spacáky, plná krosna, plný kufr a tankvak). Bylo horko a jet v motohadrech by bylo krajně nepříjemné, tak jsme zariskovali a vyjeli si „na motejly". Jeli jsme asi 90 km daleko, zdá se to nic, ale s tou zátěží to bylo opravdu nepohodlné dobrodružství a to asi i pro motorku. Nicméně ta na sobě nedala nic znát a snažila se tak, jak ji zdvihový objem motoru a počet koníků dovoloval . Cestovní rychlost okolo 70tky, brzdy už svou práci nezvládaly tak s přehledem, jak jsem zvyklý, když jedu s menší zátěží a přední teleskopická vidlice nám připravila při každém intenzivním zpomalování zážitek jak na rozbouřeném moři. Zjevně je motorka na takovou zátěž připravena (mechanicky vše fungovalo), nicméně je třeba počítat s kompromisy.

• Prodej

Prodáno po 5 sezónách a najetých 16 tisících kilometrech sólo i ve dvou, po silnicích i loukách, v pařáku, dešti i mrazech :-) . Na budíku toho času 39 539 kilometrů. Snad bude i nadále dobře sloužit dobrým lidem od Žamb

Typ: Prodej
    Vloženo: 05.12.2014
    Uskutečněno: 05.12.2014
  • Vyjížďka

Poslední dá se říct vyjížďka, jeli jsme s přítelkyní a kamarádem nafotit pár pěkných fotek na památku. Trochu se to zvrhlo, takže se fotilo na mokré louce, kde Varaderko i ve dvou lidech hrabalo a lehce se zacákalo. Ješt

Vloženo: 05.12.2014
    Uskutečněno: 23.11.2014
  • Na Vysočinu

Hlásili 20 °C a slunečno, tak jsem uvěřil a vyjel. Inu, nikdy nevěř meteorologům. Projel jsem se přes Poličku a Jimramov po mé oblíbené cestě Jimramov-Nové Město na Moravě, z Nového Města do Bystřice nad Pernštejnem, odt

Vloženo: 14.10.2014
    Uskutečněno: 10.10.2014