Suzuki GSX 750 (2002)

Vlastník _kubajz_
Vloženo 11.4.2010
Aktualizováno 16.5.2017

...láska na první pohled.krásná a nedostupná,alespoň pro mne tehdy.to už je ale nějakých dvacet let nazpět co jsem ji viděl poprvé.touha přetrvala a já jsem nyní hrdým majitelem této nestárnoucí krásky.

První dojmy - první jízda,radost z vysněné motorky.motor tahá slušně,86 koní plně dostačujících.pokud jede člověk sám.s batůžkem,byť sebelehčím,je výkon limitován.to platí i o brzdách.ve dvou už to nebrzdí podle mých představ.možná pancíře by tomu pomohly.

Motorku bych doporučil pro - klidně začátečníkům.je krásně čitelná,dokáže odpustit chyby i včas dát vědět o svých limitech.díky výšce sedla i ženám.

je to už osm let,co vlastním tuhle krásku.
najeto má celkově 44k km.spolu cca. 20k km,většina v prvních třech letech.pak přišla koupě bydlení,rekonstrukce,narození syna a na zumu čas nezbýval.pohrával jsem si i s myšlenkou prodeje,vždy jsem si to nakonec rozmyslel.asi už spolu zestárneme...
jediná závada,kterou jsem řešil bylo prosakující těsnění na jednom z bočních krytů motoru.koupeno originál těsnění,problém vyřešen.
jinak klasická údržba.dvouleté intervaly olej,filtr,brzdovka.
letos jsem před sezónou nechal preventivně vyměnit rozvodový řetěz,výrobce doporučuje měnit při 50k km.ukázalo se jako předčasné,ale tak mám klidnější spaní :)
podle indicií,co mám by měl motor vydržet cca. 100k km.ani to ale nemusí být její konec.ne v mých rukou.

464646
464646 napsal 16.05.17 v 19:38 10b.

Miluji ji tyhle motky.Přeji hodně pohodových km.

PlusOne
PlusOne napsal 16.05.17 v 19:24 10b.

Skoro bych si ji spletl s tou svou Krásná!

kanecek
kanecek napsal 19.03.12 v 14:43

Ano, ano, moc pěknou ji máš.

LUKAS010203
LUKAS010203 napsal 22.06.10 v 22:20

Je to klasika. Měl jsem ji a spokojenost. Stejně mne to táhlo vejš... . Někdo řekne sedmpade, ale tím spíš, mě to lákalo za ni tahat. To co mám teď, mne zklidnilo. Dávám 10b.

satanachist
satanachist napsal 31.05.10 v 00:38