Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník Luky18
Vloženo 9.4.2010
Aktualizováno 18.7.2012

Výlet Jičín-aneb štěstí se může převléct v neštěstí :)

Vloženo: 22.07.2010, Uskutečněno: 09.07.2010, Stav tachometru: 12926 km, Zhlédnuto: 16x

Tak jsme si s kamarádama řekli,že si uděláme takovou cestovní dovču a vyrazíme si na tři dny pod stan do Jičína,kde jsme měli domluvené místo u kamarádova mistra,který měl v Žereticíxh prý mlýn.Byli jsme na pátek domluveni na sraz v 7:00 a já jakož to šprýmař jsem řek,že v 6:45 budu už dávno na msítě a chroupat tatranku.Slib se splnil a kluci se po příjezdu v daný čas smáli..V plné parádě a nafutrovaní věcma jsme vyrazili směr Mělník,potom následovala cesta do Mladé Boleslavi a pak už jsme si vesele frčeli směr Jičín.Po cestě jsme potkali mnoho veselých lidí,kteří nám mávali a i mnoho bratrů motorkářů.Kolem desáté hodiny jsme dojeli přes několik červeně svítících semaforů před mlýn.V tu chvíli nám spadla čelist,protože mlýn byl fak velká barabyzna a bylo to horší jak u cikánů,takže naše zdržení netrvalo dlouho a putovali jsme alou pryč.Po cestě jsme si chtěli odpočinout tak jsme si našly jeden pěkný rybník nedaleko Jičína,jenže hned v tom první defet,po vyjetě koleji od traktoru se mi smeklo zadní kolo a s Drobkem a celým nákladem jsme si lehli do pšenice.Odnesl to jen utržený plast pod světlem a levý blinkr.Po krátké pauze jsme pokračovali dál a jeli jsme hledat nějaký kemp aby jsme si třídennák aspon trochu užili.Nakonec jsme pro nás nic vhodného nenašli.takže plánovaný štastný třídennák se nám proměnil v neštastný jednodennák.Ujeli jsme celkově něco kolem 360 km za den,ale zážitků bylo aspon poženaně.Viz třeba 20 minutové stání na semaforu u Jičína.DOufám,že přístí "třídennák" bude už snad lepší

• Loučení

Tak dnes přijel můj nástupce na místo sedla Varanova hrbu a odvezl si ho v dodávce štasten domů..Nechť Drobek slouží bezproblémově a dělá radost novému majiteli :)

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.02.2012
    Uskutečněno: 18.02.2012
    Tachometr: 20873km
  • Chystání k prodeji-slzy ukončující příběh

Dvě sezony za námi,mě i drobkovi se začínají prokazovat společné slzy,slzy rozchodu.Po dvou sezonách zažitých spolu přichází ten náhlý okamžik,přechází se na silnější koráb.Abych trochu zmírnil bolest Drobkovi,udělal jse

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.11.2011
    Uskutečněno: 19.11.2011
    Tachometr: 20862km
  • Ani 12.listopadu se nekončí :)

S kamarádem nás svrběli ruce a tak jsme si řekli,že se pojedeme projet.Jelo se fajnově,provoz minimálně,za celou dobu potkáni pouze dva kolegové motorkáři :).Lidi v plechovkách udiveně koukali a vesele mávali :)

Vloženo: 12.11.2011
    Uskutečněno: 12.11.2011