Honda VT 600 Shadow (2003)

Vlastník Sodjag
Vloženo 27.3.2010
Aktualizováno 27.3.2010

Moje první motorka, která se zatim jeví jako bezchybná...

Jsem uplnej začátečník (Simson nepočítám:)), kterej se nejprve musí vyjezdit, takže se spíš zatím seznamujeme a já poznávám chování motorky.
Proto si nemužu dovolit hodnotit Hondičku okem motocyklisty, kterej už má něco najeto.
Po zimě nechtěla chytnout, ale nakonec se povedlo. V servisu došlo na výměnu oleje, vzduchového filtru a bylo zkontrolováno vše ostatní (cena příjemná-jedinej vzduchovej filtr to prodražil-1500, ale i tak velmi příjemná cena). Od té doby chytá na první "našlápnutí" a neni zádný problém.
Při jízdy mě velmi potěšilo, jak je lehce ovladatelná. I Bez zkušeností je to bez větších problémů a Hondička jede jak má, je pravda, že ji šetřím a jezdim opatrně v klidným tempu, po okrskách, kde je už ukllizen štěrk a písek. Ale když je potřeba, tak i na silnicích první třídy se nedá zahambit a v klidu obstojí v rychlosti okolo 90km.
Spotřeba je luxusní-když jedu sám a mimo město, tak okolo 3,3 l/100km a když jedeme v dvou a po městě, tak 4,5 l/100km...
Jako zápory někdo píše malá nádrž, ale přijde mi, že po dvou stech kilometrech přijde kafčo vhod a lehké protažení taky neuškodí:)
Zatim nevidím žádné zápory (časem třeba na něco přijdu) a Hondička mi přijde jako ideální na klidné tempo a příjemné vejletění při pěkném počasí. Na žádný závodění a honění to neni-a to je dobře:)

Dědek.R.A.P.
Dědek.R.A.P. napsal 07.05.11 v 19:34