Husqvarna SMR 610S/TE 610E (2000)

Vlastník lubom65
Vloženo 11.3.2010
Aktualizováno 4.1.2018

Vloženo: 26.06.2011, Uskutečněno: 11.05.2010, Zhlédnuto: 22x

Nepovededená sólová akce "mimo civilizaci" . Tak dlouho mě lákala u Zlatník navážka hlíny ze stavby dálnice, takový malý Říp, až jsem si jednou našel čas a odhodlal se to tam prozkoumat. Začal jsem bohužel ze špatné strany "kaňonem". Kopec vlevo se neustále přiblížoval k rybníčku vpravo a cesta byla stále užší a užší a nakonec žádná. Bohužel to nebylo včas vidět díky křoví . Poslední metry jsem enduro už poponášel, otočit nebylo jak, couvat díky bahnu nebylo možné . Motorka zůstala nakonec ležet na hraně 3m strže nad rybníčkem. Přitom scházelo pouhých 5 m na plošinku. Ovšem když jsem se rozhlédl, ta byla stejně kolem dokola obehnaná hlubokými příkopy s vodou a dalo se buď jen zpět, nebo nahoru po "klouzačce" - do šíleného blátivého krpálu s nacucaným trávníkem. Každým pohybem a pokusem o zvednutí se motka blížila víc pádu dolů . Tak jsem začal obtelefonovávat kamarády, kdo pomůže nebo poradí. Jediný kdo se rozhodl vyrazit na pomoc byl Kasaka. Čekání bylo dlouhé, takže během hodiny jsem vyrobil improvizovanou rampu, po které jsem nakonec Husu vytlačil na plácek. Pak zbývalo vyklouzat ten šílený kopec. Obutí taky nebylo ideální. Za pomoci motoru se mi nakonec povedlo na několikrát vytlačit mašinu nahoru. Na pokraji vysílení, hvězdičky před očima ... Až teprve pak mě napadlo udělat pár fotek, takže motku jsem tam pak jen nahrubo "domontoval".
Když jsem se trochu sebral a vydýchal, dorazila v dáli na silnici za řepkovým polem očekávaná posila . Po takovém výkonu se ho hodila i psychlogická podpora Vydrápal jsem se odtamtud druhou stranou mezi domky, kudy jezdily náklaďáky, sešli jsme se s Kasakou v místní hospě a pořádně jsme to probrali .
Foto na Rajčeti
Pro dobrodruhy - GPS: 49°57'47.521"N, 14°28'24.571"E

• Autodrom Sosnová - Učme se přežít

Dlouho plánovaná akce s celou partou se vydařila na 120% :-DD . Zaplnili jsme skoro půlku kurzu. Něco jsme se přiučili, něco osvěžili a hlavně jsme pak mohli řádit až do večera při volných jízdách. Vyjet si tam tentokrát

Vloženo: 19.12.2011
    Uskutečněno: 17.08.2011
  • Posázaví + pahorek Zlatníky "za sucha" pokořen

Turistická vyjížďka "kolem komína" posázavím >>> celé video zde <<< a ten "drn" u Zlatník tentokráte myslím netřeba komentovat ... :-DD http://www.youtube.com/watch?v=7n_IOY6Uib0

Vloženo: 28.06.2011
    Uskutečněno: 27.06.2011
  • Příprava na sezónu 2011

Letos čeká Husičku po najetých 30 000 km, nejvíce operací +o( . Od přezutí pneumatik, výměnu oleje a filtru, chladicí kapaliny, vyčištění vzduchového molitanu, až po seřízení ventilů. Dostane nové spojkové lanko, staré s

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.02.2011