Jawa 250/353 Kývačka (1959)

Vlastník Corpse
Vloženo 5.3.2010
Aktualizováno 15.8.2010

Originál stav, přivezl jsem jí 4.3. 2010, Tak jsem si udělal další radost. Foceno v garáži včera večer, když jsem jí přivezl. Je to krasavice :) !!!

Když jsem byl malej, hrozně jsem jí chtěl, ale neměli jsme peníze, teď už je mám a tohle je taková malá vzpomínka. Čeká mě spousta práce, ale nejen že se na to těším, ale také proto jsem jí kupoval. Je v originálním stavu a manželka nejen že mě nezabila, ale dokonce mě pochválila :)

Jeff
Jeff napsal 15.04.10 v 23:02

Parada, presne moje krevni skupina. Mam presne ten stejny typ i rok vyroby. Zadni kryt koncoveho svetla neni origo. Origo je celoplech. At se renovace zdarne dari .

Corpse
Corpse napsal 24.03.10 v 12:31

:) já té mé vždy říkám, zda bude lepší když se budu vracet z hospody zbořenej a je rozhodnuto

t.h.duk
t.h.duk napsal 24.03.10 v 09:17

nádherná kóča, závidím nejen kyvku, ale i ženu, ta má není ráda, když se vracím z garáže pozdě večer. dávám 10b

Provaz1
Provaz1 napsal 15.03.10 v 19:57

no hele - ja bych ji projizdel furt - mam taky dve kejvy 250- jedna rozdelalna - jedna je tady na motorkarich - ale me srdce vzdy zaplesa kdyz nekdo projede na nejakym veteranu - a rad se na to divam - a kdyz se jedu projet na jawe 175- tak vidim jak se lidi otacej - ke to parada - jed to projet- pochlub se lidem

helldriver
helldriver napsal 06.03.10 v 23:02

stálo by za to ji renovovat, vše vypadá původní a to se dnes hned tak nevidí. Držím palce