Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník Fazer-MEN
Vloženo 23.2.2010
Aktualizováno 8.4.2018

Život s mašinou je nádhernej...Už aby nás motorkáře potěšilo počasí..

První dojmy - Moje první pořádná motorka. Sedla mi, ideální posed a ovladatelnost motorky.

Dlouho jsem hledal a procházel všechny možný stránky týkající se motorek,až mi v paměti utkvěl tento Fazer. Byl sice lehce bouraný ale říkal jsem si, že české ručičky ho určitě spravý.. Tak jsem nelenil a pustil se do opravy.. Po čtrnácti dnech byl Fazer hotový, tak už mi zbývalo jenom objednat polepy a momentálně ho mám v garáži pod plachtou a čekám na hezké počasí, abych mohl okusit jeho sílu a pěkně se projed.

Klady: vzhledem k tomu že měřím 175 cm a jsem hubenější postavy tak se mi na Fazeru sedí příjemně a zdá se mi že je oproti sportovním motorkám vhodnější k mé postavě..

Zápory: zatím jsem začátečník tak zápory ještě žádné nemám..

Tak už jsem ukojil své touhy a konečně se projel na svý mašince..pocity mam dobrý, pěkně se ovládá a zdá se mi že i docela jede.. No zatím jezdim opatrně..chce to postupně.. Nesmím to přecenit.. ale mám z ni super pocit.

alpiniště
alpiniště napsal 31.10.11 v 19:29

moc hezka motorka at jezdí 10b

Moon-Rider
Moon-Rider napsal 30.07.10 v 13:18

Ave Fazer-MENe, s Fazeříkem už mám něco nalítáno a můžu ti říct - dobrá volba! A blahopřeju k čistě provedený opravě po bouračce, hezká práce 10b.

lionvdv
lionvdv napsal 18.03.10 v 13:43

Super motorka!

erww
erww napsal 03.03.10 v 19:12

Koukám, že ten stav před opravou je na tom podobně jeko o tý mojí krásky. Pěkná práce. Přeju hodně km a suchou stopu

Efele
Efele napsal 02.03.10 v 21:15