BMW F 650 GS Dakar (2006)

Vlastník MartasUS
Vloženo 23.1.2010
Aktualizováno 28.5.2018

BMW F650GS/dakar 2006 Cerna custom barva s doplnky od Touratechu

První dojmy - Milé překvapení

Na bavorakach je bajecny to ze vas nenecha nikdy ve srabu. Po mych cestach po spojenych statech se mi opravdu vyplaci ze prave ja jednoho z tech bavoraku mam. Jel jsem pousti, vodou, snehem, blatem a vzdy jsem se dostal tam kam jsem chtel a diky tomu ze je to Dakarka tak jsem opravdu dojel tam kam jsem chtel a chci. Jak rika muj kamarad Mike ze San Diega "motorka tam dojede, zalezi jenom kdo na ni sedi"

touratech: Tank bag, tail bag, nastavitelne stupacky, radicka, chranice na vidlice, chranic ABS sensoru vzadu, chranic retezu, chranic predni rozety, chranic mastercylindru na zadni brzdu, chranice rukojeti, Skid plate (chranic podvozku),  chranic chladice, chain guide (vodic retezu)

padaky: SW-Motech nejlepsi pro dakarky. Od touratechu nejsou tak dobre, protoze jsou upavneny jenom na dvou bodech a tudis se mohou snadno ohnout. Tyto jsou na trech

gumy: Continental TKC-80 vpredu 90/90-21; vzadu 150/70-17. 150ka se na zadek vejde paradne. V terenu je potom mnohem stabilnejsi a na silnici jak prilepena

kufry: Touratech zega Pro 31 litrove

vyfuk: Two Brothers, Carbon Fiber telo, Magnesium koncovka, rve jako kraava

GPS: Garmin 60Csx . K nezaplaceni toto GPSko.  je vodotesne, perfectni i pro pesi tury, na kolo, pokud jezdis po svete tak jenom prehodis SD micro cartu s urcitou mapou a hotovo.

drzak GPS: R.A.M. Velice pevny, mozno i zamykatelny, ale v americe se necoruje tak to zamceny nemam LOL

krokoš
krokoš napsal 21.01.20 v 21:21 10b.

Paráda, závidím a nech to jazdí.

FXS2
FXS2 napsal 20.08.13 v 17:16

Máš pravdu.

kubas02
kubas02 napsal 16.09.12 v 19:24

Závidím ti možnost si takhle zajezdit bez omezení v takových lokacích , jinak mašinu máš taky pěknou přeji hodně štěstí na cestách

radek89
radek89 napsal 11.09.12 v 21:07

to musí bejt nádhera projiždět tyhle kouty ameriky

0x1d2
0x1d2 napsal 07.03.11 v 14:54

Tahle někdy bude vypadat moje motoorka.. Obdivuju Tě a tiše ti tu Emericu závidim.. :-/ Taky se tam někdy vokážu se svym motorem a projedu do Nevadě..