Aprilia RSV 1000 (2000)

Vlastník J.R..
Vloženo 23.1.2010
Aktualizováno 24.11.2010

Tady je můj aktuální bike. Tahle věc má koule!!!Nedá se na ní vozit,ale musí se řídit!Jinak velkej relaX

Vlastním ji od května roku 2009.Už dlouho se mi hlavou honila myšlenka že bych zkusil tehle dvouškopek. Snažil sem se sehnat moto aby bylo co mozná nejvíc v orig. stavu. Je původne dotažená ze Sˇwícarska. Na budiku bylo 27000km (nevin či se tomu dá věřit ,ale vypadá zachovale)skoro všude je originální lak. Ma titanovej Leo vinc+KNko+čip. Zátah ze spoda je paráda a ten zvuk taky . Nemá cenu to tahat nad 8000 otáček moc už se jí tam nelíbí. Lepší je jezdit na krouták. Od té doby co sem slezl ze 4válu myslím ,že se moje jízda hodně uklidnila. Nenutí mě to tahat za heft. Podvozek je super (vzadu je ohlins z rsv r) Jediné co mi malinko vadí je o něco vetší váha, ne v zatáčkách,ale huře se tim jezdi po zadnim.A stoppie?To je konečná. Oproti lehoučkým japonskym 4 válum, ale to je celkem jasný. Zatim moto funguje krom toho ,že se mi utrhnul 1 šroub na rozetě a starty sou dost náročný na baterku.Též mě pobavilo odvzdušnování zadní brzdy ,odvzdušnovací šroub míří dolu a bez vyndání třmenu se to nepovede.Je holt vidět že to montuje banda cigošu a to,že tam cpou věci co tam nepatřej je vubec nevzrušuje.Vím že tahle motorka má svý mušky páč je to špageta ,ale když jí miluješ, není co řešit!

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 08.11.14 v 19:15 10b.

Parádní stroj, a na přední určitě jde,

Lukyno60
Lukyno60 napsal 17.03.13 v 09:48

Pěkná Aprilka

Myšounka
Myšounka napsal 16.03.12 v 09:22

kočka

Touringrider
Touringrider napsal 10.08.10 v 16:06

tak at ti nadseni vydrzi a zustan svisle..!

Reserved
Reserved napsal 13.02.10 v 20:48