Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník johny5
Vloženo 18.1.2010
Aktualizováno 29.5.2013

Vloženo: 27.05.2016, Uskutečněno: 27.05.2016, Zhlédnuto: 14x

Za všechno může zima. Z trudomyslnosti, že nemůžu jezdit, jsem si potřeboval něčím udělat radost. Tentokrát mi učarovaly eloxovaný páčky a závažíčka do řídítek. Šmejdil jsem na netu, ale nejhezčí kousky jsem objevil v dílně pana RUTANA. Pak už jen poladit barevnou kombinaci a objednávka byla hotová.

Dodávka proběhla v poklidu, ale ta montáž... Nepovažuju se za nějakýho kutila, ale za trotla taky ne. Páčky tam byly coby dup, ale závažíčka, to byl oříšek. Odmontoval jsem ty starý, ale v řídítkách zůstala vlepená guma se závitem. Tahal jsem to, kroutil, škubal, až jsem to nakonec odvrtal. Poté, co jsem měl na konci řídítek jen čistou trubku, jsem tam chtěl vložit nový kousky. RUTAN to má vymyšlený dobře - dva konusy, který se dotahují na šroub... Jenže Fazer má origo řídítka širší než dovedou ty dva konusy vymezit, tak přišla ke slovu lepicí páska.

Co budu říkat - čtyři hodiny práce, krácení konusů, zakrácení dlouhých šroubů a ladění vrstvy lepicí pásky... Přes zimu to budu muset rozdělat ještě jednou a poladit to na hotovo.

Dneska už ty doplňky dělají jen radost, ale při vzpomínce na tu montáž to nadšení trochu hořkne.

• Jak jsem nechtěl laďák

Celý léta zarputilý odpůrce prskavých, chrochtavých, řinčících, dunějících a jiných pazvuků, vycházejících z roury od kamen, který si lidi bůhvíjak zpřechodují a napojí na svody... K čemu to jako je? Zvyšuje to výkon? N

Vloženo: 05.04.2015
    Uskutečněno: 05.04.2015
  • Proužky na kola

Dlouhý předlouhý přemýšlení, jestli jít do proužků na kola nebo ne. Nechtěl sem její klasickej vzhled rozmlátit barvama typu VR 46. Celoproužky na kola mě moc neuchvátily, kola pak vypadají jako loukotě. Osobně bych nejr

Vloženo: 15.09.2014
    Uskutečněno: 17.07.2014
  • Svatba

Tak jsme do toho praštili a náš mazel u toho samozřejmě nesměl chybět. Nevěřil jsem, že mu ty stuhy můžou tak slušet ;-)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.06.2014