Aprilia SL 750 Shiver (2008)

Vlastník HorstFuchst
Vloženo 19.12.2009
Aktualizováno 3.6.2012

Nejlepší motorka, která z továrny v Noale vyjela:)

Tuhle motorku jsem koupil v září 09´ a můžu říct, že je to to nej co jsem kdy měl doma v garáží.
Celý září jsem motorku testoval po luzích a hájích na jihu čech a nepřišel jsem na jedinou mouchu. No snad jen to, že u Shivera je celkem malá asi 15-ti litrová nádrž . To je celkem málo, protože když vás Shiver vezme za srdce a já věřím že jo, tak z něj nebudete chtít slézt, ale to budete muset jenom když půjdetena natankovat.
Protože to byla moje první vostřejší motorka, tak jsem začal jezdit s respektem na palivové mapě "Rain" a i když jsem toho neměl moc nalítáno tak asi po 150Km jsem přepínal na "Tourism". Motorku jsem kupoval jako předváděcí, měla nalítáno asi 1600Km a proto jsem pro dokončení řádného zajetí stroje u této mapy zůstal.
Vše vzalo za své, když jsme já a tři kámoší koncem října startovali směr Bastija (Corse). V rámci úspory času " na celou výpravu jsme měli 11dní " jsme museli v Itálii využít i autostradu. Při vjězdu na ní asi po kilometru jsem přepínal na mapu "Sport". Od té doby už ani jinou nevyužívám a kdyby se palivové mapy nepřepínaly startérem tak bych ho snad utrhnul.
Tím chci jenom říct, že Shiver je perfektní motorka pro lidi kteří na ní začínají ,ale ne jenom to. Dokáže s jezdcem růst podle jeho schopností a umění až se z něj stane parádní mašina, co umí svého páníčka celkem svižně a bez problémů svést daleko za limitem nejvyšší povolené rychlosti na dálnici.
Plus si připočítejte skvělý italský moderní desing, celkem příjemnou pořizovací cenu a perfektní přesné a snadné řízení a máme tu nevím jak pro Vás, ale pro mě přesně to co jsem hledal. :)

Dolas750
Dolas750 napsal 17.07.12 v 12:53

U mého stroje se to po ujetí 100km neděje, to bude asi jen u tebe, nech přehrát software.

biosák
biosák napsal 03.06.12 v 09:36

Pěknej stroj,tak ať ti slouží

Milunie
Milunie napsal 12.05.11 v 08:48

krása. 10b.

istonbike
istonbike napsal 19.12.09 v 21:44

Moc pěkná motorka a moc pěkně srdcem napsáno dávám za 10 a jen super zážitky v sedle téhle krásné italky

_Tomo_
_Tomo_ napsal 19.12.09 v 20:43