Husqvarna TE 610 (1998)

Vlastník HQracingTEam
Vloženo 17.12.2009
Aktualizováno 27.5.2015

Už ji mám 6 let, za tu dobu šlápnu a jedu, momentálně má 21300km, když jsem ji koupil měla 3tisíce, nikdy jsem nemusel krom běžných věcí ( výmena rozvodu, seřízení ventilů, jednou za rok vyčištění karbecu.. filtr vzduchu a poctivě olej) řešit.. mužu jen d

První dojmy - Druhej den po koupi mi přestala jet, nakopávačka mi roztrhala dvě podrážky a když jsem ji u školy musel nechat cesta domu po svých byla hodně bolestivá, fakt to kopalo :-D tak jsem ji zavezl do České u Brna a za týden mi napovídali jak sou ohlý ventily jak je to šrot atd atd.. že oprava by byla kolem dvaciti tisíc, a že vyměnili akorát rozvod atd.. nechal jsem tam 5 tisíc a motorka nejela, tak se vezla ke známému pánovi který za den volal že byly potočený magnety.. a od té doby mašina šlape jak hodinky, timto CHCI všechny potencionální I současný zákazniky TSS česká U BRNA varovat, raději SE tomuto zlodějskému obchodu A servisu vyhněte, když jsem tam po dvou týdnech přijel a řekl že byly jen potočený magnety, tak pan šef (udajne byvalej závodník endura) se tam začal rozčilovat a řvát, že nemohl nikdy říct že sou ohlý ventily atd.. a to jsem mu to řekl slušně.. oproti kamarádové wr125 žere polovinu (kolem 6l) , jezdím jen nizký a střední otáčky, líbí se mi ten zátah, plnej dám jen málokdy..

Motorku bych doporučil pro - pro holky hlavně .. :-D hlavně to nakopávání.. mojí husky byla prvním majitelem slečna (24let) a měla ji 3 roky, nechápu jak ji mohla nakopnout :-D asi musela mít veliký nohy..

Doplňky na motorce - ergalové stupačky titaniumpro, řidítka rental 28 i s klemama, plasty zmodelu 2000, přední blatník RM 250 2T, s origo hq výztuhou, přední neopreny, zadní ponožka moose racing na tlumič.. jinak vše origo, vše šlape jak má, přemejšlím o keihinu FCR, porý to s ním jede o moc líp klidně MI HO někdo prodejte pokud SE VÁM jentak povaluje DOMA

v terénu málo kdy dám plnej..olej poctivě mením a co chvila něco kontroluju a nejspíš jen proto mi slouží a šlape jak má!potřebuje před každou jízdou maličkou kontrolu, a promazaní, je to už babička...ale složí na výbornou proto se nepřidávám k tem co na husqvarny nadavaj, většinou jsou to ti kteří o motorkách ví kulový, koupí první vylítanou potvoru (třeba jako tu moji momentálně) a ta se conevidět rozletí..já s sebou vzal dva znalce.. dnes již vím a když vidím co občas lidi prodávaj a hlavně za kolik je z toho občas nablití.. to se to pak nadává když koupíš kurvu starou vylítanou ! a nejlíp motárda po 20 letým závodníkovi co to před holkama staví co chvila na zadní a olej vymění podle finačních možností jednou za rok.. a pak nadávaj na všechny strany (to mě dycky pobaví)

Normik
Normik napsal 03.06.17 v 22:38 10b.

RaduzR
RaduzR napsal 30.09.10 v 21:31